Zvrat osudu – 27. díl – Večírek pro zvané

3.5/5 - (2 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když se přesvědčíš, že štěstí se odvážilo od tebe, smůlu se těžko překonává. Ada (Cemre Baysel) vyrostla ve světě, kde ženy věří, že štěstí přijde až s první láskou. Ty, které toto potěšení nepoznají, jsou posléze ve věčném smutku. Když Rüzgar (student z Albánie, s nímž Ada navázala falešné manželství kvůli vízu) ji opustí – jejího prvního milého, je ochotna podstoupit jakoukoli zkoušku…(PRIMA+)

Loading

Zvrat osudu – 26. díl – Rozhovor s hvězdou

2.5/5 - (2 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když se zdá, že štěstí vás zrazilo, stává se smůla neosvojitelnou břemenem. Ada (Cemre Baysel) vyrostla v domě, kde víra žen je jednoznačná – jen první láska jim štěstí přinese. Ty, které zvítězit nedokážou, zůstanou věčně zahanbeny. Když se od Ady oddělí Rüzgar (student z Albánie, s nímž si fiktivně zahrála manželský svaz kvůli vízu), jenž v ní považovala za první lásku, ona je v ochotě vykonat vše, aby ji zpět objal…(PRIMA+)

Loading

Zvrat osudu – 25. díl – Zpět do jámy lvové

3/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když se přesvědčíte, že štěstí se od vás odvrátilo, těžko se zbavuje smůly. Ada (Cemre Baysel) vyrostla v rodině, kde ženy věří, že šťastné budou, jen pokud si vezmou svoji první lásku. Ty, které to nezvládnou, zůstanou navždy smutné. Když Rüzgar (student z Albánie, se kterým kvůli vízu předstírala manželství), kterého považovala za svou první lásku, Adu opustí, je ochotná udělat cokoli, aby se k ní vrátil a aby byla šťastná…(PRIMA+)

Loading

Zvrat osudu – 24. díl – Nová práce

3/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když si uvědomíte, že osud vám odvrátil záda, je obtížné překonat nepřízeň. Ada (Cemre Baysel) vyrostla v rodině, kde ženy věří, že štěstí je dostupné pouze tehdy, když se provdají za svou první lásku. Ty, které to nepodaří, budou navždy zasaženy smutkem. Když Rüzgar (student z Albánie, s nímž Ada fiktivně uzavřela manželství kvůli vízu) opustí Adu, kterého považovala za svou první lásku, je ochotná udělat cokoli, aby ho získala zpátky a…(PRIMA+)

Loading

Zvrat osudu – 23. díl – Tajemné těhotenství

2/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když se domníváte, že osud se od vás obraceje, je temné smůle překonat. Ada (Cemre Baysel) vyrůstala v rodině, kde ženy věří, že štěstí je jen možné s první láskou. Ty, které se toho neujaly, budou navždy ztrápené. Když Rüzgar (student z Albánie, s nímž Ada předstírala manželství kvůli vízu) odejde, svým prvním milencem, je ochotná vykonat cokoli, aby se k ní vrátil a ona byla šťastná…(PRIMA+)

Loading

Zvrat osudu – 22. díl – Dost bylo lží

3/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když si uvědomíte, že štěstí vám otočilo zády, tak je nesmírně obtížné překonat smůlu. Ada vyrostla v rodině, kde se ženám vštěpovalo, že budou šťastné pouze tehdy, dokážou-li si vzít svou první lásku. Ty, které to nedokážou, jsou odsouzeny k trvalému smutku. Když Ada ztratí Rüzgara, kterého považovala za svou první lásku a s nímž se kvůli vízu fiktivně provdala, je ochotná udělat cokoli, aby se k ní vrátil a znovu zažila pocit opravdového…(PRIMA+)

Loading

Zvrat osudu – 21. díl – Odhalení

2/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Když se přesvědčíte, že vás opustilo štěstí, stává se obtížné překonat smůlu. Ada (Cemre Baysel) vyrostla v prostředí, kde ženy věří, že šťastné budou pouze tehdy, pokud se provdají za svou první lásku. Ty, které toto nezvládnou, jsou odsouzeny ke věčnému smutku. Když Ada ztratí Rüzgara (studenta z Albánie, se kterým falešně uzavřela manželství kvůli vízu), kterého považovala za svou první lásku, je ochotná udělat cokoli…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 20.díl – Láska na oko

4/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Ada ztratila svou první lásku, ale osud připravil úžasné překvapení. Nechte se unést do nečekaných událostí plných lásky a intrik v novém díle Zvrat osudu. Připojte se k nám na této emocionální a napínavé cestě, která vás zaručeně nadchne. Přijďte zjistit, jak se vyvíjí osud hlavních hrdinů a připravte se na nečekaný zvrat událostí. Sledujte náš blog a nezapomeňte se podělit o své dojmy!…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 19.díl – Láska na oko

2/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Ponořte se do napínavého příběhu plného lásky a překvapení, kdy Ada a její první láska Rüzgar procházejí rozchodem, ale čeká je osudový obrat. Buďte svědky jejich vzrušujícího putování v 19. dílu Zvratu osudu – Láska na oko. Filmoví nadšenci, tuto blogovou příspěvku rozhodně nechtějte přehlédnout!…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 18.díl – Nečekaný host

3/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Ada ztratila svou první lásku, ale při pokusu o návrat ho čeká překvapení. Sledujte osudové setkání v 18. dílu Zvratu osudu na Serialovenebe.cz. Připravte se na neuvěřitelné twisty a nečekané situace, které vás dostanou do varu. Nechte se překvapit a sledujte, jak toto setkání změní všechno, co jste si mysleli, že víte o Zvratu osudu! Připojte se k nám a buďte součástí tohoto kouzelného filmového světa….(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 17.díl – Nečestný boj

3/5 - (1 {hlasů})

Zvrat osudu

 

Ada je vyhozena ze společnosti Borou poté, co Tugçe odhalí její tajemství. Ada, rozhodnutá nepřenechat svou práci ani Boru Tugçemu, najde řešení tím, že požádá Zafera o pomoc. Nová pozice Ady ve firmě díky Zaferovi všechny překvapuje. Bora, jejíž hněv vůči Adě neustupuje, se rozhodne poslat Tugçeho na předávání cen. Ada, která sleduje sbližování Tugçeho a Bory, je odhodlaná stát proti Borovi pevně i přes bolest, kterou zažila. Na druhou stranu studená válka mezi Rüzgarem a Adou končí a těsně před rozvodem dochází k dohodě. Ada, zdrcená tíhou svých lží, učiní velké rozhodnutí. Rozhodnutí, které učiní, navždy změní nejen její vlastní život, ale i život a vztahy Bory…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 16.díl – Falešný rozhovor

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Pokus Bora a jeho rodiny požádat Adu o ruku končí zklamáním. Ada si uvědomila, že s Borou už nemůže dále pracovat, a tak se rozhodne svou práci opustit. Ada se jde rozloučit do Borina pokoje, ale těsně před odchodem z práce narazí Ada na překážku. Tato překážka, která může změnit její osud, způsobí novou rivalitu mezi ní a Tugçem. Bora dává Adě a Tugçemu úkol připravit nový článek s tím, že jsou nominováni na slavnostní předávání cen pořádané nadací. Ada tak začne ze všech sil pracovat, aby se dokázala. Pokračuje ve svém novém psaní a Ada náhle zmizí. Zatímco všichni horečně hledají Adu, Ada má velké potíže…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 15.díl – Tajná pouta

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Adův rozvodový případ přebírá právník Turgut. Bora, který jde po Adině první lásce, si myslí, že Turgut je Adina první láska, když vidí Adu s Turgutem. Bora přivede Nergise a Aslana k Turgutovi a řekne, že Ada našla svou první lásku. Když Ada, Tugçe a Rüzgar přijdou do restaurace, kde se setkají, dojde k naprostému pozdvižení. Navzdory všem zásahům se Bora rozhodne požádat Adu o ruku. Tugçe, který zaklepal na Adiny dveře před Borou, říká Adě, že odhalila tajemství, které skrývá s Rüzgarem. Ada, šokovaná Tugçeho zjištěním pravdy, je překvapená, co Bora udělá, když ho uvidí přicházet k jejím dveřím se svou rodinou as květinami v ruce…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 14.díl – Nebezpečná procházka

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Ada je zmatená, co dělat tváří v tvář vetřelci, který se v romantické chvíli objeví ve dveřích. Zatímco Bora zpochybňuje důvod Celalovy návštěvy, pro Adu je těžké skrýt pravdu. Bora nechce svůj vztah utajit a snaží se promluvit s Adinou rodinou. Zatímco Nergis dělá, co může, aby tomuto vztahu zabránila, do hry vstupují plány Rüzgara a Tugçeho oddělit Adu a Boru. Nergis si uvědomí, že Ada neopustí Boru, pozve Rüzgara na večeři a pokusí se vložit Rüzgara do Adiny mysli…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 13.díl – Nečekaný host

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Bora není spokojená s důvodem, který Ada uvedla pro jejich rozchod, a snaží se zjistit pravdu. Protože Ada nemůže říct pravdu, tvrdí smůlu žen v její rodině. Chce se tedy od Bory distancovat, ale Bora této pověrce nevěří a nechce se Ady vzdát. Zatímco se Bora snaží prolomit Adinu pověru, oznámí jejich vztah uprostřed společnosti. Vztah Ady a Bory vytváří bombový efekt jak ve společnosti, tak doma. Pod tlakem Tugçe a její tety Nergis se Ada uchýlí k různým způsobům, jak odolat svým pocitům a přesvědčit Boru. „Baht Oyunu“ však vytvoří neočekávané výsledky…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 12.díl – Tajná mise

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Bora a Ada, kteří zjistí, že Selin unesla Aliho, jdou za dvojicí. Ocitnou se ve hře, když se snaží zastavit Aliho a Selin. V této době se ve společnosti šíří zajímavá fáma o Borě a Adě. Protože se k nim Rüzgar a Tugçe nemohou dostat, začnou hledat Boru a Adu. Ali a Selin plán funguje. Konečně jsou odhaleny skutečné pocity Ady a Bory, když Bora vyznává svou lásku k Adě. Milenci se rozhodnou svůj vztah utajit, ale nebude to tak jednoduché, jak si myslí…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 11.díl – Nečekaná žádost

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Tugçeho nedbalý přístup Rüzgara obtěžuje a rozhodne se Tugçe opustit a vrátit se k Adě. Ada, nespokojená s touto situací, hledá lék, aby od ní udržela Rüzgara dál. Nakonec vymyslí zajímavý plán, jak přivést Boru s sebou a znovu sejít Tugçe a Rüzgara. S Adinou organizací se Bora, Rüzgar a Tugçe ocitnou v boxerské tělocvičně. Ada, jejíž plán selže, vymyslí nový plán na usmíření Rüzgara a Tugçeho. Ada pozve Rüzgara k sobě domů, aby zajistila, že on a Tugçe zůstanou sami. Bora, která chce Adu přimět, aby mu odpustila, jí pomůže a duo, které spolu tráví čas, se ještě více sblíží. Rüzgar chytí Tugçeho trumfem, aby mohl vést grafické oddělení společnosti. Poté Ada a Tugçe začnou hledat způsoby, jak splnit Rüzgarovu žádost…(PRIMA+)

  

Loading

Zvrat osudu – 10.díl – Překažený výlet

Přidej hodnocení

Zvrat osudu

 

Ada se zblázní, když uvidí Meltema v županu v Borově domě. Mezi Adou a Meltem, která si ani sama před sebou nedokáže přiznat, že na Boru žárlí, začíná nelítostný závod. Bora je chycena uprostřed války mezi dvěma ženami. Ada zapojí Tugçe do svého plánu zastrašit Meltema. Adův plán funguje a duo najde způsob, jak udržet Meltema mimo společnost. Snahy Ady a Tugçeho nezůstávají bez povšimnutí Rüzgara. Rüzgar se začne ptát na důvod Tugçeho hněvu vůči Meltemovi. Ada při stopování Meltema najde Bora vedle sebe. Bora podnikne kroky, aby odstranil Adiny pochybnosti o Meltemu. Ada najde důkazy, které odhalí Meltemův podvod, a sdílí důkazy s Borou. I když si myslí, že se jí konečně podařilo Boru přesvědčit, netuší, že se věci ještě zkomplikují…(PRIMA+)

Loading