Cardinal: Sbohem, lásko – 6.díl – Catherine

Přidej hodnocení

Cardinal Sbohem lasko

Lise zjistí, že rodina, která žila v Driftwood Perch, byla doopravdy Sharlene a její rodiče. Zjistila to podle jejího pravého jména. Myslí si tedy, že Sharlene zabila své rodiče, kteří jsou pohřešovaní, a jejich těla odtáhla na loď. Tu poté nechala potopit do vody. Jerry se s detektivy vydává prohledat jezero. Netuší, že jsou jen kousek od domu, kde přebývá Sharlene s Nikki a Jackem. Ti jsou obklíčeni a nemohou odletět. Lise nechala prověřit doktora Bella. Často se stěhoval, vždy do menších měst. Několik rodin pacientů ho žalovalo, všechny případy se týkaly sebevražd. Každá rodina ale nakonec žalobu stáhla. Za Johnem se zastaví Helen, manželka Bella. Svěří se mu, že si myslí, že se nesnažil Catherine pomoci…(TV Prima)

Loading

Cardinal: Sbohem, lásko – 5.díl – Mama

Přidej hodnocení

Cardinal Sbohem lasko

Lloyd je zdrcený smrtí Henryho, byl to jeho přítel. Kelly se opije a vzpomíná na Catherine. Nenávidí jí za to, co udělala, prostě je najednou opustila. John uloží Kelly do postele, má sám ale stále vidiny své manželky. Už by ji však vídat nechtěl. Jack dorazí za Sharlene a Nikki a řekne jim, že Lise zastřelila Lemura. John zapne počítač Catherine, aby vybral fotky na nadcházející výstavu. Najednou přijde zpráva od její kamarádky, která s ptá, zda je Catherine v pořádku. John jí odpoví, že zemřela. Kamarádka mu odepíše, že se jí Catherine svěřila, že má nějaké problémy. John jí proto navrhne, že se spolu sejdou. Jack se probudí a u hlavy mu Nikki drží pistoli. Je jí jasné, že zabil Lemura…(TV Prima)

Loading

Cardinal: Sbohem, lásko – 4.díl – Lemur

Přidej hodnocení

Cardinal Sbohem lasko

Sam jde za Lise a Johnem, jelikož jí vrah neustále volá z jejího telefonu. Podařilo se jí nakreslit Jackův portrét, pamatovala si ho, když jí pronásledoval ve škole. Pátrání po něm je tedy zahájeno. Sam bude do Jackova nalezení ukrytá u svého otce. Lemur chce být s Nikki, ale ona nechce, i přesto, že nejsou doopravdy příbuzní. Detektivové si mysleli, že Irene měla při nalezení na kalhotách piliny ze stavebního dříví v přístavu. Doopravdy to ale byla podle testů borovice vejmutovka. McLeod zná jednoho truhláře, který s touto borovicí pracuje. Jeho bratr má bar a piliny z borovice sypou na zem. John a Lise tam zajedou a barmanka jim oznámí, že Irene a Roman byli v baru společně se starším mužem…(TV Prima)

Loading