Kriminálka Anděl 5 – 15.díl – Coura

Přidej hodnocení

Kriminálka Anděl 5

 

Kriminalisté pátrají po nezvěstné prostitutce, která je podezřelá z krádeže a měla komplikovaný vztah s otcem. Přišli však na stopu, když v řece objevili mrtvolu v červených šatech. Je to ona, nebo je to jen začátek sériových vražd? Nechte se vtáhnout do napínavého příběhu a sledujte Kriminálku Anděl každé pondělí ve 20:20 na Nově. Nezapomeňte si také přehrát předchozí díly na Voyo!….(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 14.díl – Bez hlavy

4/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

V nejnovějším díle Kriminálka Anděl se objevuje neuvěřitelný případ – nalezené tělo bez hlavy a bez půl milionu korun. Kdo měl motiv? Peníze, žárlivost nebo lásku? Nenechte si ujít napínavé a chytré vyšetřování v dílu 14. na Serialovenebe.cz….(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 13.díl – Smlouva bez podpisu

5/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

V nejnovějším dílu Kriminálky Anděl se syn po návratu domů ocitá v šoku poté, co objeví vraha své matky. Co stálo za brutálním útokem a kdo chtěl zavraždit jeho mámu? Přijďte se podívat na napínavou zápletku 13. dílu, kde Smlouva bez podpisu odhaluje temné tajemství. Nechte se vtáhnout do světa intrik a odhalte, kdo je skutečný pachatel! Nezapomeňte naladit na Serialovenebe.cz a sledujte své oblíbené kriminální příběhy!…(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 12.díl – Mrtvý pták

4/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

V 12. díle Kriminálky Anděl se zaměříme na případ otravy veterinární asistentky. Otázka zní, zda má tato tragédie souvislost s podezřelými nehlášenými estetickými zákroky na zvířatech. Připojte se k nám a odhalte další tajemství tohoto napínavého seriálu! Sledujte Kriminálku Anděl 5 – 12.díl „Mrtvý pták“ na Serialovenebe.cz!…(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 8.díl – Slídil

2/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

V kampusu lékařské fakulty zemře studentský ombudsman. Pohybuje se vrah na pozadí nelítostného boje dvou vyučujících o pozici děkana, nebo je lepší hledat mezi studenty, kde se rozmohl obchod s látkami zvyšujícími pozornost? Kriminálku Anděl sledujte každé pondělí ve 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 6.díl – Zámek pro panenky

3/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

Řetězec několika unesených dívek a žen nese známky společného pachatele. Když jsou ale po čase zubožené oběti nacházeny zavražděné na stále stejném místě v jednom z pražských lesů, nastane poplach. Jedná se o jednoho pachatele nebo o organizovanou skupinu? Kriminálku Anděl sledujte každé pondělí ve 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 5.díl – Známka

3/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

Smrt bezproblémové mladé ženy pracující v blízkém penzionu nedává zprvu vůbec smysl. Jenže někdo také ukradl její cennou známku po otci. Kdo všechno měl klíče od jejího domku? Bratr, přítel, sousedé, snad i kolegové z penzionu? Kriminálku Anděl sledujte každé pondělí od 28. srpna ve 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 4.díl – Krvavé kameny

4/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

Odbornice zavražděná ozonem ve vzduchotěsném trezoru muzea otevírá řetězec nestandardních vztahů uvnitř instituce, která nefunguje, jak by měla. Stojí za její smrtí všeho schopný podnikatel, manželství plné žárlivosti, namyšlení kolegové z muzea nebo jeho ředitel, který nehledí na předpisy? Kriminálku Anděl sledujte každé pondělí od 28. srpna ve 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 3.díl – Narcis

4/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

Vražda mladé ženy sexuálním delikventem, který bodá a bere osobní věci včetně kalhotek, alarmuje policii. Specifická chůze dostatečně nezužuje výběr možného pachatele. Ten se ale přihlásí sám. Začne sledovat další ženu a přes média vyžaduje pozornost. To je cesta k jeho dopadení. Kriminálku Anděl sledujte každé pondělí od 28. srpna ve 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 2.díl – Střelec

Přidej hodnocení

Kriminálka Anděl 5

 

Středoškoláci naleznou na vrakovišti zastřeleného spolužáka. Proč musel tento dobrosrdečný kluk zemřít? Má v tom prsty taxikářská mafie, která před lety zavraždila jeho otce a které byl v patách? Nebo se řešení nachází uvnitř policejní školy, kde slabé kusy zažívají každodenní šikanu a kde všichni umí střílet? Kriminálku Anděl sledujte každé pondělí od 28. srpna ve 20:20 na Nově. A o týden dříve na Voyo?…(VOYO)

  

Loading

Kriminálka Anděl 5 – 1.díl – Deset tisíc procent

4/5 - (1 {hlasů})

Kriminálka Anděl 5

 

Nová série od 21.8

Useknuté ruce přivodí muži smrt vykrvácením. Byl společníkem úvěrové společnosti. Sám nechával vyhrožovat svým klientům, kteří nestíhali splácet jeho vysoké úroky. Středověký způsob potrestání zloděje vede k jeho zákazníkům. Ale jak mezi nimi najít pachatele, když jsou jich tisíce?…(VOYO)

  

Loading