Let´s Dance 9 – 5.díl

Přidej hodnocení

Let´s Dance

 

Přepusťte vše a nechte se unést do žhavého nedělního večera. Poté si vychutnejte záznam této ohromující taneční show, plné zářících hvězd, neuvěřitelné elegance a silných vášní. Tato fascinující kombinace slavných osobností a talentovaných profesionálů v tanci vás zcela pohltí. Hvězdy jako herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica a šéfkuchař z pořadu Na nože, Martin Novák, se utkají o titul krále a královny park….(VOYO)

Loading

Let´s Dance 9 – 4.díl

Přidej hodnocení

Let´s Dance

 

Zapomeňte na vše a nechte se unést do živého nedělního večera. Pak si užijte nahrávku této ohromující taneční show, plné hvězd, elegance a silných emocí. Tato úchvatná kombinace slavných osobností a talentovaných tanečních profesionálů vás zcela pohltí. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica a šéfkuchař z pořadu Na nože, Martin Novák, se utkají o titul krále a královny tanečního parketu….(VOYO)

Loading

Let´s Dance 9 – 3.díl

Přidej hodnocení

Let´s Dance

 

Ponořte se do živého nedělního večera a poté si vychutnejte záznam této úchvatné taneční show, která přináší hvězdy, eleganci a silné emoce. Uvidíte fascinující kombinaci slavných osobností a talentovaných tanečních profesionálů. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica a šéfkuchař z pořadu Na nože, Martin Novák, se budou soutěžit o titul krále a královny tanečního parketu…(VOYO)

Loading

Let´s Dance 9 – 2.díl

3/5 - (1 {hlasů})

Let´s Dance

 

Nechte se unést živým nedělním večerem a poté si přehrajte záznam této úchvatné taneční show, která je plná hvězd, eleganci a silných emocí. Přináší fascinující kombinaci slavných osobností a talentovaných tanečních profesionálů. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica a šéfkuchař z pořadu Na nože, Martin Novák, budou soutěžit o titul krále a královny tanečního parketu…(VOYO)

Loading

Let´s Dance 9 – 1.díl

2/5 - (1 {hlasů})

Let´s Dance

 

Nechejte se unést živým nedělním večerem a poté si přehrajte záznam. Tato ohromující taneční show plná hvězd, eleganci a emocí přináší fascinující kombinaci celebrit s nadanými tanečními profesionály. Herečka Hana Gregorová, zpěvačka Tina, slovenský fotbalový reprezentant Ján Ďurica a šéfkuchař z show Na nože Martin Novák budou soutěžit o titul krále a královny tanečního parketu…(VOYO)

Loading