Mozaika – 11. díl – Tátové

Přidej hodnocení

Mozaika

 

Mozaika vypráví silný příběh jedné nádherné rodiny, která na první pohled působí jako dokonalá, ale musí se vypořádat s nečekaným rozpadem manželství. Ve stáří se rozhodnou hledat sami sebe, každý svou vlastní cestou. Předtím však musí najít nové domovy, které je oddělí, a tak se dočasně vydávají na dobrodružnou cestu, navštěvujíce domovy svých čtyř dětí…(VOYO)

 

Loading

Mozaika – 8. díl – Nablízko

Přidej hodnocení

Mozaika

 

Vypráví se příběh jedné nádherné rodiny, která na první pohled působí jako dokonalá, ale pak se ocitá před neočekávaným rozdělením rodičů. V jejich pozdním věku se rozhodnou najít sami sebe, každý na své vlastní cestě. Předtím však musí objevit nové a oddělené domovy, a tak se dočasně toulat domovy svých čtyř dětí…(VOYO)

 

Loading

Mozaika – 7. díl – Nové začátky

Přidej hodnocení

Mozaika

 

Mozaika vypráví příběh jedné neuvěřitelné rodiny, na první pohled dokonalé, která však čelí neočekávanému rozdělení rodičů. Ve stáří se rozhodnou hledat sami sebe, každý na vlastní cestě. Předtím ale musí najít nová a oddělená místa, která se nakonec stávají dočasnými domovy pro jejich čtyři děti…(VOYO)

 

Loading

Mozaika – 6. díl – Nálezy a ztráty

Přidej hodnocení

Mozaika

 

Mozaika vypráví příběh jedné úžasné rodiny, na první pohled dokonalé, která však čelí neočekávanému rozdělení rodičů. Ve stáří se rozhodnou hledat sami sebe, každý svou vlastní cestou. Předtím však musí najít nové a oddělené domovy, a tak dočasně putují po domovech svých čtyř dětí…(VOYO)

 

Loading

Mozaika – 4. díl – Mezipatra

Přidej hodnocení

Mozaika

 

Jindřichovi přichází do života nová žena, která ho zcela pohltí. I Běla se touží stát matkou a má již jasnou představu, jak toho dosáhnout. Všichni jsou napjatí a plni obav o Madlu. Ta však touží vyřešit své vlastní problémy a žádá, aby jí všichni nechali být. Je na čase, aby rodina konečně zjistila pravdu o otci jejího dítěte…(VOYO)

 

Loading