Poslední sezona – 2.díl

Přidej hodnocení

Poslední sezona

Hokejista Jan Krol tedy neopustil ledovou plochu, jak sliboval sobě i rodině. Vyprávění však není jen o něm, rozvíjejí se další osudy lidí a lidiček kolem hokeje. Hokejista Andy, Krolův parťák v mužstvu, má psychicky nemocného bratra a nebezpečně krásnou ženu Andreu. Doktorka Zuzana Krásová, dcera presidenta klubu Olymp, zřetelně neobdivuje Krola jen jako hokejistu, ale i jako muže. Sázkař Macháček hraje riskantní hru o záchranu své dívky Káti, propadlé drogám. Pan Šíma, obyčejný člověk, uklízeč na stadionu, kterého manželka vyhodila z bytu, sní svůj velký sen o restituci dřevařského závodu, která by z něj udělala boháče.

Krolův syn Patrik zapadá do skupinky kamarádů z gymnázia, kteří se baví sprejerstvím, vášní, která ani jemu kdysi v Kanadě nebyla cizí. A Krol? Zdá se, že jeho rozhodnutí hrát ještě jednu, “poslední” sezónu, bude přes všechny komplikace a problémy dobré. Ale nic není jednoduché, za všechno se platí…(Česká televize)

 

 

Díly seriálu Poslední sezona

 

Poslední sezona - Osoby a herecké obsazení

Režie: Hynek Bočan
Scénář: Ivan Hubač
Kamera: Vladimír Holomek
Hudba: Martin Němec
Hrají: Martin Dejdar, Petr Forman, Filip Blažek, Pavel Nový, Milan Bahúl, Pavel Zedníček, Michal Dlouhý, Martin Stropnický, Lukáš Vaculík, Simona Postlerová, Lenka Krobotová, Tatiana Pauhofová, Zbyněk Fric, Miroslav Táborský, Michael Beran, Lucie Černíková, Matěj Hádek, Milan Enčev, Kristina Bastienová-Kloubková, Petr Lněnička, Čestmír Řanda ml., František Němec, Oldřich Vlach, Filip Tomsa, Karel Bělohradský, Vlastimil Venclík, Pavel Trojan, Pavel Nečas, Filip Čapka, Petr Burian, Hynek Čermák, Michal Rovňák, Jaromír Jágr, Martin Davídek, Pavel Vacek, František Kaberle, Jiří Šlégr, Jaroslav Špaček, Milan Hnilička, Jana Sováková, Jakub Laurych, Martin Ešpandr

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*