Trapný padesátky – 12.díl – Splněný sen

Přidej hodnocení

Trapný padesátky

Konec dobrý, všechno dobré. Bohouš (I. Bareš) šel do sebe a úplně se kvůli Anče (A. Mihulová) změnil. Anča zažívá svou lásku snů, korunovanou opětovnou žádostí o ruku. Mia (K. Melíšková) s Emou (P. Tomicová) Anče samozřejmě přejí v životě to nejlepší. Zároveň ale přesně vědí, co to je. Rozhodně to není Bohouš. Jsou rozhodnuté Anče v její svatbě zabránit. Vypadá to, že přátelství Padesátek je u konce…(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 10.díl – Nejtrapnější osmdesátka

2.5/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Miina (K. Melíšková) matka Kornélie (A. Vránová) je nesnesitelná, sobecká a egocentrická stařena, která přišla k Padesátkám do Hangáru poměrně dost halasným způsobem umřít. Zatímco Mia před svou matkou celkem úspěšně prchá, Anča (A. Mihulová) a Ema (P. Tomicová) zůstanou uvězněné v jejích osidlech. Dochází však k nečekaným zvratům, ke kterým patří i těžko uvěřitelná žádost o ruku, dechberoucí proměna a posmrtná maska, která vlastně vůbec není posmrtná….(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 9.díl – Čarodějnice

2.5/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Anča (A. Mihulová) s Miou (K. Melíšková) se rozhodnou prozkoumat své čarodějnické schopnosti a za pomoci tajemného nového souseda Josefa Šamana (M. Myšička) začít čarovat. Ema na čáry nevěří, takže je logicky první, kdo se stane jejich obětí. Zaťatá zastánkyně singl života se zabouchne jak malá holka a to je teprve začátek! Padesátkám se začnou hromadit zakázky na kouzla a ony nevědí, kam dřív skočit. Mládí, láska, štěstí – dá se vůbec vyčarovat?….(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 8.díl – Manžel

2/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Představte si, že by existoval ideální manžel. Přesně by věděl, co potřebujete. Byl by to báječný milenec, skvěle by zvládal domácí práce, byl by ochoten vám naslouchat, zastal by se vás před hulváty (Standou – V. Kopta) a byl by zdrojem neutuchající umělecké inspirace. Taková dokonalost… neunaví časem trochu? Padesátky to vědí, protože takového muže potkaly!….(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 7.díl – Ideální váha

3/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Mia (K. Melíšková) se tak nějak těžko vejde do oblečení a rozhodla se přestat jíst, což se příliš nelíbí Anče (A. Mihulová). Snaží se Mie pomoct zdravým jídelníčkem, ale zle se jí to vymstí. Mia se stane posedlou vlastní vahou a dietou a rozšíří svou hubnoucí snahu na celé osazenstvo Hangáru i Depcafe. Je si jistá, že ona za svoji tloušťku nemůže, tloušťka je nakažlivá a ona ji „chytla od nich“! Tak jim to spočítá….(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 6.díl – Prezidentka

Přidej hodnocení

Trapný padesátky

Jednoho večera jakýsi hulvát urazí Eminu (P. Tomicová) sochu a dostane od Emy zaslouženou facku. Nic zas až tak zvláštního by se nedělo, kdyby u toho Emu nevyfotili novináři… Fotografie v novinách odstartuje Eminu nebývalou popularitu, která by mohla skončit až na Hradě. A zdá se, že Prezidentovi této země by to vůbec nebylo proti srsti. Nebo ano?…(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 5.díl – Mladá, krásná, nadějná

2.5/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Anča (A. Mihulová) opustila svůj perfektní domov, ale ne statut perfektní manželky. Pere, vaří, uklízí, zašívá – jen ne pro manžela, ale pro své nové přátele. Rozhodla se, že si najde práci a definitivně se zbaví závislosti na blahovůli kohokoliv jiného. Jenže to nebude tak jednoduché. Anče bylo padesát a praxi taky příliš nemá. Ema (P. Tomicová) naopak zakázku dostane – Standa (V. Kopta) ji přesvědčí, aby mu vyrobila před kavárnu poutač. Oproti tomu Mia (K. Melíšková) má ze své práce deprese, protože příliš dlouho prší, což ji jako rosničku znemožňuje před diváky…(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 4.díl – Šňůry pupeční

2/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Za Ančou (A. Mihulová) přijde na zdvořilostní návštěvu již nějaký ten pátek dospělý syn Bobánek (V. Machuta) s batohem plným špinavého prádla a výčitek. Anču tíží svědomí a láska k synovi, ale zároveň se nechce vzdát své znovuobjevené svobody. Mia (K. Melíšková) zase dostala na starosti od své až příliš dokonalé bio dcery (V. Kubařová) malého vnoučka Baltazárka (B. Krob). A Ema (P. Tomicová) se přiznala ke svému strašlivému tajemství: jejího syna nikdo nikdy neuvidí, protože byl unesen na Sibiř…(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 3.díl – Bůh sexu

1.5/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Anča (A. Mihulová) se kromě Bohouše (I. Bareš) a s ním spojených okovů perfektního manželství zbavila i svého perfektního sexuálního života, který se odehrával v přesně vymezených hodinách. Anča samozřejmě ví, že tento pátek v 19:15 nebude nic. Ale její tělo ne. Překypuje nevybouřenou energii a Anča řeší, co s tím. Mia (K. Melíšková) s Emou (P. Tomicová) v tom mají jasno. Jenže každá úplně jinak, a tak nezbývá, než aby si Anča našla vlastní cestu. A ano, bude se hledat Bůh sexu. A ano. Najde se…(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 2.díl – Zrození

1.5/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Každá z Padesátek se svým způsobem potýká s těžkým osudem ženy „po přechodu“. Anča (A. Mihulová) bojuje s Bohoušem (I. Bareš) a jeho majetnickou arogancí, Mia (K. Melíšková) s příliš těsnými šaty i věkem ostatních rosniček a Ema (P. Tomicová) s dalším uměleckým neúspěchem. Co zbývá ženské po Padesátce? Čím víc ran schytáte, tím silnější pak jste, když znovu povstanete. A Padesátky povstanou. A ne ledajakým způsobem…(Česká televize)

Loading

Trapný padesátky – 1.díl – Buchta pro Bohouše

2/5 - (1 {hlasů})

Trapný padesátky

Mia (Klára Melíšková), Anča (Alena Mihulová) a Ema (Pavla Tomicová) právě překročily hranici, za kterou už mnohé nevidí nic než smrt. Je jim totiž padesát. Zdá se, že tyto tři se už mohou v životě snažit jen o jediné: nebýt trapné. Rozhodnou se však pojmout to přesně naopak – být trapné na plné pecky a dělat klidně všechno, co se zdá být v jejich věku nevhodné. K tomu je ovšem potřeba zbavit se manželů, milenců, dětí a především veškerých zábran. Sestěhují se proto spolu do Miina bytu a začnou „znovu žít“…(Česká televize)

Loading