Na vodě – 5.díl – Na suchu

1/5 - (1 {hlasů})

Na vodě

Honza svede manželku ředitele finančního úřadu a přijde kvůli tomu o střechu nad hlavou. Potřebuje sehnat větší finanční obnos, aby získal svou loď zpět.
Honza svede manželku ředitele finančního úřadu, ten mu na oplátku napaří ohromné penále na daních, které Honza leta neodváděl ze svého botelového byznysu. Honza tak musí ve velmi krátké době sehnat velký finanční obnos. Vyzkouší různé metody – obvolává své bývalé milenky nebo sází loterii, ale nikde neuspěje. Pak ale zjistí, že Hugo má při své ohromné smůle v lásce stoprocentní štěstí ve hře, a rozhodne se tuto jeho schopnost zpeněžit. Přes Hugovy protesty se spolu s ostatními štamgasty odhodlají k velkolepé návštěvě kasina, kterou ovšem nakonec zhatí Hanka jedním polibkem. Vypadá to, že Honza bude muset nejen prodat loď, ale dokonce se i oženit, aby se z dluhů dostal. Záchrana od svazku manželského pak přichází doslova za pět minut dvanáct. Honza se triumfálně vrací do zátoky, i když už ne na loď, ale do maringotky…(TV Nova)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

 

Díly seriálu Na vodě


 

Na vodě - Osoby a herecké obsazení

Režie: Milan Cieslar
Scénář: Martin Horský, Roman Kopřivík, Tomáš Holeček
Kamera: Pavel Berkovič
Hudba: Alexius Tschallener, Jan Valta
Hrají: Lukáš Langmajer, Tomáš Klus, Veronika Kubařová, Oldřich Kaiser, Lenka Vlasáková, Oldřich Navrátil, Luděk Sobota, Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková, Ester Geislerová, Markéta Gajdošová, Markéta Krejčová, Ctirad Götz, Jana Holcová, Oskar Pajer, Miroslav Sabadin, Dagmar Zázvůrková, Jitka Sedláčková, Jordan Haj, Richard Němec, Naďa Konvalinková, Emma Smetana, Míra Nosek, Miroslav Táborský, Václav Upír Krejčí, Lenka Vacvalová, Veronika Petrová, Denny Ratajský, Nikol Kouklová, Martin Janouš, Martin Matejka, Veronika Macková, Jakub Slach, Martin Kubačák, Zdeněk Mahdal, Kateřina Pindejová, Anna Polcarová, Jana Synková, Tomáš Pavelka, Radek Valenta, Denisa Nesvačilová, Stanislav Lehký, Alžběta Pažoutová, Adéla Petřeková, Otmar Brancuzský, Jakub Gottwald, Pavel Nečas, Jan Šrámek, Josef Kubáník, Olga Plojhar Bursíková, Tereza Taliánová, Michaela Kadlecová, Aneta Novotná

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments