Ordinace v růžové zahradě 2 – 1160 díl – Doktor z Marsu

Přidej hodnocení

Ordinace v růžové zahradě 2

 

Senzacionální volba Robina z Ordinace: Tondo, budu se cítit lépe jako svobodný.
Tonda a Robin, ti dva z Ordinace v růžové zahradě 2, tvoří už nějakou dobu neodmyslitelný pár. Avšak Robin se nyní chystá na studia do Ameriky, a to ho nutí učinit zásadní rozhodnutí. Jaké? A jak na to Tonda reaguje? Podívejte se na to ve videu…(VOYO)

  

Loading

Co jsme komu udělali?

Přidej hodnocení

Co jsme komu udělali?

 

Claude a Marie Verneilovi jsou šťastnými rodiči čtyř dcer. Vždy se snažili vychovávat své děti v souladu s konzervativními hodnotami a předávat jim svůj vlastní světonázor. S velkým zklamáním však přijali tři svatby, které neodpovídaly jejich představám. Poslední nadějí na skutečnou a autentickou církevní svatbu mají u nejmladší dcery, která, díky Bohu, našla Charlese, zbožného katolíka. Ale…..(VOYO)

  

Loading

Survivor After 2 – 3. díl

Přidej hodnocení

Survivor After

 

Prožijte dojemné příběhy soutěžících, kteří už nejsou ve hře, díky exkluzivnímu pořadu Survivor After. Plameny jejich soutěžního života sice již zhasly, ale život pokračuje v jiné podobě. Zažijte naplnění snů, vášnivá setkání a náročné konfrontace – všechno to čeká na bývalé účastníky Survivor po návratu z divoké Dominikánské republiky…(VOYO)

Loading

Kauza Kramný – 5. díl – Tajemství pokoje

Přidej hodnocení

Kauza Kramný

 

Po deseti letech se vracíme do Hurghady, kde se příběh stále živě odehrává. Také se vracíme k rozhodujícím okamžikům po objevení těl, což naznačuje nedostatečné provedení vyšetřování ze strany egyptské policie. Během uplynulých deseti let došlo k likvidaci vzorků s preparáty Moniky a Kláry – již se nedají vytvořit další expertní posudky. Žádost o obnovu řízení představuje poslední šanci přesvědčit soud o předložení nových důkazů. Vracíme se zpět do osudné noci, ve které jsou zachyceny dva telefonáty, a konfrontujeme je s expertními posudky.

Loading

Kauza Kramný – 4. díl – Za zavřenými dveřmi

Přidej hodnocení

Kauza Kramný

 

Petr Kramný odmítá, že by v jeho manželství byly nějaké problémy, které by ho vedly k vraždě jeho ženy. Soud se nyní zabývá motivem tohoto činu a vztahy v rodině jsou v centru pozornosti. Kramníovi působili jako šťastný pár, a tak byla vražda pro všechny šokem. Zejména smrt Klárky je naprosto nepochopitelná. Všichni se shodují, že Petr Kramný měl k ní skutečně rád a jejich vztah byl skvělý. Nicméně z výpovědí svědků vyplývá, že manželství mělo své problémy. Kramný se snažil kontrolovat Moniku a projevoval žárlivost.

Loading

Kauza Kramný – 3. díl – Válka znalců

Přidej hodnocení

Kauza Kramný

 

Začíná napínavý soudní proces. Kramného se ujímá zkušená právnička Jana Rejžková z Zlína, která dokáže svým charisma bránit svého klienta se vší vervou. Podle ní se žádný zločin nestal. Do obžaloby se zapojuje Klára Long Slámová, zástupkyně pozůstalých Moniky Kramné a jedna z nejuznávanějších českých právniček. Je přesvědčena o Kramného vině a o precizní práci policie, díky které se odhalilo, že Petr Kramný zabil své blízké elektrickým proudem.

Loading

Kauza Kramný – 2. díl – Truchlící manžel

Přidej hodnocení

Kauza Kramný

 

Petr Kramný vypráví své vlastní pojetí událostí, upřímně miloval svoji ženu a dceru. Po jejich tragické smrti byl zasažen šokem, zůstal sám v Egyptě, kde neznal nikoho a nemohl se dorozumět. Pamětnými třemi měsíci, kdy byl prakticky uzavřen ve své místnosti, se snažil pochopit, jak se to mohlo stát. Začíná podezírat svou ženu, prozkoumává její minulost, jestli nežila dvojím životem – to všechno překvapuje jeho zdráhavé přátele. Petr Kramný však nekoná tak, jak by se po takové tragédii očekávalo.

Loading

Kauza Kramný – 1. díl – Vysněná dovolená

4.6/5 - (8 {hlasů})

Kauza Kramný

 

Více než deset let uplynulo od tragické smrti Moniky a Kláry Kramných v egyptském Hurghadě. Otec rodiny, Petr Kramný, byl odsouzen za jejich vraždu. Jejich blízcí stále nedokážou pochopit, proč se to stalo, protože Kramnýův rodinný život vypadal na první pohled jako harmonický a šťastný. Jejich motivací k vyjádření se je především napravit médii zkreslený obraz hlavně Moniky Kramné, která neměla možnost se bránit proti mnoha obviněním.

Loading

Výměna manželek 2024 – Klára a Adéla – pouze na Voyo

4/5 - (1 {hlasů})

Výměna manželek

 

Připravte se na napínavé a dojemné epizody vaší oblíbené reality show! Čekají vás neuvěřitelné příběhy českých rodin, které se rozhodly změnit svůj život výměnou manželek. Během příštích deseti dnů budou tyto rodiny neúprosně sledovány kamerami. Jak se nové manželky vypořádají s úplně novým prostředím? Podaří se jim pečovat o novou rodinu a překonat náročné emocionální okamžiky?…(VOYO)

Loading

Nečistá hra – 4. díl

Přidej hodnocení

Nečistá hra

 

Justine se svými činy s Luisou ještě více poškozuje svou pověst, když se Longwood připravuje na vrcholnou grandslamovou událost roku. Justine se snaží napravit své přátelství s Renee a pomoci jí dosáhnout nových vrcholů na turnaji…(VOYO)

Loading

Nečistá hra – 3. díl

Přidej hodnocení

Nečistá hra

 

Keď Justine rýchlo prechádza tribúnou, zachváti ju obrovská fascinácia americkým striedačom, ktorý ju spomína na jej mladé ja. V tom istom čase sa Mikki a Glenn začnú približovať a Glenn si myslí, že nový manažér pre vzťahy s verejnosťou by mohol byť práve tým, čo potrebujú…(VOYO)

Loading

Mozaika – 11. díl – Tátové

Přidej hodnocení

Mozaika

 

Mozaika vypráví silný příběh jedné nádherné rodiny, která na první pohled působí jako dokonalá, ale musí se vypořádat s nečekaným rozpadem manželství. Ve stáří se rozhodnou hledat sami sebe, každý svou vlastní cestou. Předtím však musí najít nové domovy, které je oddělí, a tak se dočasně vydávají na dobrodružnou cestu, navštěvujíce domovy svých čtyř dětí…(VOYO)

 

Loading

Ulice – 4730. díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Svatební den představuje pro zamilovaný pár jeden z nejúžasnějších okamžiků v jejich životě. Tento neopakovatelný zážitek se brzy dostane také do rukou Gábiny a Jirky Hermanových, kteří se navzdory všem překážkám, komplikacím a trapasům odváží vyslovit své ano u oltáře. Bude se toto události obejít bez velkorysých překvapení, která Gábinu donutí k slzám dojetí? A co na to Tereza Kučerová, Gábinina nejlepší kamarádka již od střední školy? A konečně, co nás čeká v tomto okamžiku obrovské romantiky a upřímných vyznání, které nám trefí přímo do srdce?…(VOYO)

Loading

Ulice – 4729. díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Jaká je věc, která může být ještě krásnější než svatba, na kterou všichni netrpělivě čekají? V ulici probíhá několik takových událostí. Zatímco Gabina dokončuje přípravy na svatbu, v bistru se slaví ve velkém. Někdo tu právě ukazuje svůj nový snubní prstýnek. A to není všechno. Přípravy na další svatbu jsou v plném proudu a to neuplyne bez povšimnutí ani Jirky, starosty města. Na radnici to bude takový povyk, že Jirkovi podřízení si to jistě dlouho nepřipomenou…(VOYO)

Loading

Ulice – 4728. díl

Přidej hodnocení

Ulice

 

Lidé v zoufalých situacích jsou schopni neuvěřitelných činů, které překračují hranice rozumu, jen aby se zachránili před katastrofou, která by zasáhla jejich život. Stejně tak se zachovává i Vanda, když je postavena do kouta, a to právě v těchto dnech. Namísto toho, aby se svěřila a odvážně řešila svou situaci, se rozhodne v zoufalství ukrást Hani obrovskou sumu peněz. Hana však tento podfuk brzy odhalí a předloží Vandu účet za její laskavost…(VOYO)

Loading