Most – 6.díl

5/5 - (1 {hlasů})

Henning Tholstrup, jeden z policistů, kteří byli v kauze zabití zadrženého mladíka z přistěhovalecké rodiny zproštěni obvinění, byl unesen ze svého domu, a pátrání po něm rozdmýchává občanské nepokoje. Vše se ukazuje jako součást plánů Teroristy pravdy, který coby čtvrtý bod na svém programu neduhů soudobé společnosti stanovil problematiku integrace přistěhovalců, potažmo neochotu ji adekvátně realizovat a akceptovat přistěhovalce jako rovnocenné občany. Henning tentokrát není v moci pachatele, nýbrž jeho osud doslova závisí na milosti rodiny zabitého mladíka. Právě k nim do domu ho Terorista pravdy doručil. Jak se otec a bratr, kteří se u soudu nedovolali spravedlnosti, vyrovnají s předloženým morálním dilematem? Martina Rohdeho vyhnala žena a navíc u Sagy doma najde svého syna Augusta…(Česká televize)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Most - Broen


 

Most - Broen - Osoby a herecké obsazení

Režie: Henrik Georgsson, Charlotte Sieling, Lisa Siwe
Scénář: Hans Rosenfeldt, Måns Mårlind, Morten Dragsted, Nikolaj Scherfig
Kamera: Jørgen Johansson, Olof Johnson, Ari Willey
Hudba: Johan Söderqvist, Patrik Andrén, Uno Helmersson
Hrají: Sofia Helin, Kim Bodnia, Dag Malmberg, Puk Scharbau, Emil Birk Hartmann, Rafael Pettersson, Anette Lindbäck, William Legue, Kristina Brändén Whitaker, Sarah Boberg, Christian Hillborg, Magnus Krepper, Kristian Lima de Faria, Maria Sundbom, Magnus Schmitz, Ellen Hillingsø, Yaba Holst, Jörgen Thorsson, Anton Frost Barlach


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*