Odznak Vysočina 2 – 5.díl – Myslivecká pomsta

3.8/5 - (6 {hlasů})

Odznak Vysočina 2

 

Do nemocnice přijíždí dva muži s postřeleným kamarádem na zadní sedačce – ten záhy v nemocnici umírá. Muži tvrdí, že po nich stříleli myslivci, kteří si je spletli s pytláky. Petr Bach je dobře zná a při vyšetřování se musí vyrovnat se stíny vlastní minulosti. Podaří se mu společně s celým týmem zjistit, co se to ráno v lese stalo?…(VOYO)

  

Loading

Odznak Vysočina 2 – 4.díl – Na dně

3.7/5 - (10 {hlasů})

Odznak Vysočina 2

 

Na policii se přichází udat mladík, který tvrdí, že zabil svou matku a tělo hodil do lomu. Policisté se pustí do rozmotávání případu, který se ukáže mnohem komplikovaněji, než se zprvu zdálo…(VOYO)

  

Loading

Odznak Vysočina 2 – 3.díl – Mrtvá ze mlýna

Přidej hodnocení

Odznak Vysočina 2

 

Manžel nahlásí pohřešování manželky, okolnosti jejího zmizení jsou však podezřelé. Může nějak souviset s jejím bohatým milostným životem?…(VOYO)

  

Loading

Odznak Vysočina 2 – 2.díl – Krmítko

4/5 - (1 {hlasů})

Odznak Vysočina 2

 

V luxusní hájence uprostřed lesa se stala brutální dvojitá vražda, z místa činu zároveň zmizel trezor. Hlavními podezřelými jsou tři nevyvedení synové mrtvých manželů, z nichž každý mohl mít na peníze rodičů zálusk…(VOYO)

  

Loading

Odznak Vysočina 2 – 1.díl – Nebojsa

4.5/5 - (2 {hlasů})

Odznak Vysočina 2

 

Po vraždě v bytovce na kraji Veselé zmizela manželka zavražděného a jejich desetiletý syn. Tým Dany Skálové se pouští do náročné pátrací akce…(VOYO)

  

Loading