Polda 3 – 8.díl – Odpuštění

3.8/5 - (21 {hlasů})

V parku na lavičce našli ubodaného muže. Před dvěma týdny byl pro dobré chování propuštěn z vězení poté, co si odpykával trest za vraždu 16leté dívky. Otec dívky přísahá, že mu už odpustil, navíc si u něj zavražděný hned po propuštění našel práci. Jaké odpuštění ale můžete dát trestanci, který zavraždil vaši dceru? A kdo další by mohl mít s obětí problém? Andrej zatím řeší odpuštění i ve svém osobním životě. A neví, jestli to, co se stalo, může Michalovi jen tak odpustit…(TV Prima)

 

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Polda 3

 

Polda 3 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Jaroslav Fuit
Hudba: Karel Havlíček
Hrají: David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Petr Vršek, Jiří Laštovka, Marika Šoposká, Ondřej Kavan, Ivan Urbánek, Anna Kulovaná, Karel Basák, Jakub Koudela, Aleš Bílík, Antonín Hardt, Markéta Tannerová, Eduard Jenický, Barbora Jánová, Jakub Slach, Marek Pospíchal, Tereza Krippnerová, Ivo Novák, Claudia Vašeková, David Punčochář, Natálie Halouzková, Anna Jiřina Daňhelová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*