Riviéra – 10.díl – Past

Přidej hodnocení

Georgin vůz explodoval, naštěstí neseděla uvnitř, jen ho z dálky odemknula. Bohužel přítel Robert takové štěstí neměl a exploze ho zabila. Georgina se probírá z šoku a z místa mizí, kontaktuje rodinu, že je v pořádku. Oni zatím berou z nemocnice Christose, jako ochranku využijí Negrescovy muže. To není dobrá zpráva pro Fatimu, kterou se pokusili Negrescovi muži zabít. Georgina se vrací domů, kde se sprchuje, dá si sklenku a s pistolí v ruce zvažuje, co dál. Překvapí ji tu Adam, který ji utěšuje, ona ale nehodlá sedět v koutě a s pistolí chce jít za Litvinovem. On jí odrazuje a říká, že má 30 milionů za prodej Maleviče, které si má vzít a někam odejít. Ona nesouhlasí, ale pomoc by uvítala.

Riviéra – 9.díl – Oko za oko

Přidej hodnocení

Georgina vítá ve vile Roberta, jde jí pomoct hledat klíč k disku- je nejspíše někde v domě. Jakmile ho najdou, chce Georgina opustit vilu a zmizet co nejdál, zaměstnancům již dává výpověď a chce, aby tu ráno nikdo nebyl- jde o jejich bezpečnost. Policista prohlíží mrtvolu Nadi, zároveň dostává informaci o napadení Fatimy, kterou ukryl v ústavu pro drogově závislé. Ona je s Christosem na útěku, nakupují nějaké věci na benzince a volají si Taxi, dříve ale přijede jeep s několika Litvinovovými muži, kteří Christose unesou. Adam po odmítnutí Georginou zřejmě zvažuje sebevraždu- stojí na střeše domu. Ráno se u vily objevuje Fatima, líčí Georgině, Robertovi a Christosově matce, co se stalo. Adriana přichází za Adamem, a říká mu, že ho s Georginou viděla.

Riviéra – 8.díl – Klíč

Přidej hodnocení

Mladou ženu „Elenu“ (Naďa) kdosi vězní, a chce po ní právě Elenu- veledůležitý disk, který ale ona nemá. Georgina doma přebírá sbírku umění, kterou jí vrátil Interpol, rozmisťuje obrazy po domě. Poté jde na masáž, ale tam jí překvapí nepřítel- tentýž muž, co pátrá po Eleně. Domnívá se, že jí má Georgina, a říká, kde si jí (tedy disk) předají. Georgina míří za Litvinovem, který má nejspíše disk, dokáže ho přesvědčit k tomu, aby jim ho dal. Pojedou ale společně a Litvinov si vezme své muže. Adriana přichází n zahradě za Dominiquem- kamarádem a zahradníkem, ten je zbitý od Negresca.

Riviéra – 7.díl – Dar

Přidej hodnocení

Georgina stráví noc v cele na samotce, Interpol nasazuje poněkud nestandardní metody- je tu zima, problikávají světla a ostraha buší na dveře- jednoduše jí mučí. Druhý den může konečně zatelefonovat a zařídit si právníka, Adam jede okamžitě za ní. Policista, který má celý případ na starost, přikazuje jí pustit, detektiv z Interpolu použil neoprávněné postupy a ona by je klidně mohla zažalovat. Důkazy, které má, jsou možná proti Brandeisovi, ale ne proti ní. Matka se sestrou jdou navštívit Christose, který je v léčebně. Daří se mu dobře a navíc tu poznal „kamarádku“, která ho podporuje.

Riviéra – 6.díl – Obrazy

Přidej hodnocení

Večírek u Cliosových ukončuje policie a zabavuje sbírku umění. V patře navíc nachází tělo- zavražděného člena ochranky Antala. Rodina je vyslechnuta, ale vraždu viděl jen Adam a ten nic nepoví. Muže zabila Elena- přeživší z lodi. Policisté na fotografiích z večírku Elenu rozpoznají, stává se ihned hlavní podezřelou. Detektiv z Interpolu by se v případu finančních podvodů Cliosových rád někam hnul, snaží se dostat informace z jiného obchodníka s uměním. Ten mu dává tip- Principality Art Freeport. Je to úschova sbírek, kde lze obchodovat s uměním bez placení daně. Georgina míří za Christosovou matkou, říká jí, že je to feťák, který potřebuje nutně pomoc! Ona si je toho dobře vědoma, souhlasí a společně ho berou do léčebny.

Riviéra – 5.díl – Elena

Přidej hodnocení

Georgina s Robertem se vrací poté, co nalezli Johna Brandeise- jeho identita je ale falešná- Constantin využil slepce z trafiky a vytvořil z něj „obchodníka s uměním“, s jehož pomocí pral peníze. Georgina se chce pobavit s Christosem, ten ale dělá, že není doma. Policista bere Negrescovu prostitutku na policii, chce jí dobře ukrýt a využít jako svědka. Robert se vrací za Georginou s novinkou- na Brandeisově účtu zmizelo 30 milionů za Maleviče po Constantinově smrti- někdo na něj má přístup! Georgina si počká na Christose, sleduje ho, jak se schází s neznámou ženou, zřejmě dealerkou. Později se Georgina vrací domů a jde do tajné místnosti, kde spí zdrogovaný Christos se stříkačkou u ruky.

Riviéra – 4.díl – Vzkaz

Přidej hodnocení

Georgina se budí s kódem napsaným na ruce, je to kód od tajné místnosti, který hacknul její kamarád Robert. Ten po rozluštění pustil do klimatizace rajský plyn, všechny tak omámil a pláchnul. Georgina prochází místnost, kam nyní chodil už jen syn Christos, pod stolem je složka, která je celá o ní. Schází se s Robertem, ten do místnosti také po odemčení nahlédl a považuje ji za Christosovo feťácké doupě. Společně koukají do složky, je tu rodný list, otisky, informace také o rodičích- prostě vše.

Riviéra – 3.díl – Tajná místnost

Přidej hodnocení

Georgina trénuje střelbu a shází se s Litvinovem- synem majitele jachty, která explodovala a kde zemřel její muž Constantin. Ráda by zjistila nějaké informace o Litvinovových obchodech a do čeho byl muž zapleten. V nemocnici se zatím probírá jediná přeživší této exploze- Elena. Ta z nemocnice okamžitě prchá, nejspíše je jakási tajná agentka. Georgina se vrací domů, kde se baví s Constantinovými syny, s Adamem si rozumí a podporují se, ale Christos ji zřejmě v lásce nemá a odmítá to, že by ji pustil do tajné místnosti s kódem. Pátrá dále a chtěla by si promluvit s padělatelem obrazu, který manžel využil k finančním podvodům. Kontaktuje tedy Roberta, který muže zná. Syn Christos s právníky se zatím schází s důstojníkem z Interpolu, ten zablokoval rodinné účty kvůli finančním zločinům.

Riviéra – 2.díl – Padělatelé

Přidej hodnocení

Bohatý muž Constantine Clios zemře při výbuchu jachty ruského oligarchy. Z jeho manželky Georginy se tak stává velmi zámožná vdova. Záhy však zjišťuje, že peníze, které její muž vlastnil, nezískal legální cestou, a proto se na vlastní pěst pouští do pátrání po jeho tajemstvích a podivných okolnostech jeho smrti…(TV Prima)

Riviéra – 1.díl – Villa Carmella

Přidej hodnocení

Mladá vdova miliardáře, který zemřel při výbuchu na palubě své luxusní jachty, zjistila, že její zesnulý manžel nebyl muž, o kterém si myslela, že ho zná. Když odhaluje šokující pravdu, vede ji do nebezpečí…(TV Prima)