Riviéra – 3.díl – Tajná místnost

Georgina trénuje střelbu a shází se s Litvinovem- synem majitele jachty, která explodovala a kde zemřel její muž Constantin. Ráda by zjistila nějaké informace o Litvinovových obchodech a do čeho byl muž zapleten. V nemocnici se zatím probírá jediná přeživší této exploze- Elena. Ta z nemocnice okamžitě prchá, nejspíše je jakási tajná agentka. Georgina se vrací domů, kde se baví s Constantinovými syny, s Adamem si rozumí a podporují se, ale Christos ji zřejmě v lásce nemá a odmítá to, že by ji pustil do tajné místnosti s kódem. Pátrá dále a chtěla by si promluvit s padělatelem obrazu, který manžel využil k finančním podvodům. Kontaktuje tedy Roberta, který muže zná. Syn Christos s právníky se zatím schází s důstojníkem z Interpolu, ten zablokoval rodinné účty kvůli finančním zločinům.

Riviéra – 2.díl – Padělatelé

Bohatý muž Constantine Clios zemře při výbuchu jachty ruského oligarchy. Z jeho manželky Georginy se tak stává velmi zámožná vdova. Záhy však zjišťuje, že peníze, které její muž vlastnil, nezískal legální cestou, a proto se na vlastní pěst pouští do pátrání po jeho tajemstvích a podivných okolnostech jeho smrti…(TV Prima)

Riviéra – 1.díl – Villa Carmella

Mladá vdova miliardáře, který zemřel při výbuchu na palubě své luxusní jachty, zjistila, že její zesnulý manžel nebyl muž, o kterém si myslela, že ho zná. Když odhaluje šokující pravdu, vede ji do nebezpečí…(TV Prima)