Poldark 5 – 6.díl

Přidej hodnocení

Poldark

Ross se ze všech sil snaží zachránit Neda, mluví v parlamentu, obhajuje ho před Wickhamem, ten mu ale řekne, že Ned si oprátku navlékl sám. Ned ve vězení konečně pochopil, že udělal chybu, sebekriticky Rossovi říká, že měl nevyčnívat a držet hubu.? U soudu ho prokurátor obviní, že plánoval chladnokrevnou vraždu krále a svržení vlády s cílem nastolit republiku. Falešní podplacení svědci to potvrzují. Ross má řeč, ve které ho vylíčí jako patriota tělem i duší, Dwight se to zase snaží uhrát na duševní chorobu vše marně. Ned je odsouzen k obzvlášť krutému středověkému trestu, k oběšení, vyvržení vnitřností, stětí a rozčtvrcení. Cecily se dozvídá, že svatba s Georgem bude už za dva dny. Geoffrey Charles zařídí ještě téže noci útěk do Gretna Green.

Jsou ale odhaleni a na cestě zadrženi. Druhý den se koná svatba, Geoffrey je nucen jí v kostele přihlížet. Jenže Cecily neřekne ano – prohlásí, že se Geoffreymu Charlesovi odevzdala “tělem i duší”. A Geoffrey Charles dodá, že se George nikdy nedozví, zda dítě, které Cecilie nosí pod srdcem, je jeho. To Georgovi něco připomene a otočí se na podpatku a odejde. Rozzuřený Hanson dceří řekne “budeš toho hořce litovat”, zamkne ji v jejím pokoji a oznámí, že odjedou zpět do Hondurasu. Ross přesvědčí Dwighta, aby společně pomohli Nedovi utéct z vězení. Podplatí strážného, Dwight jde za Nedem jako doktor, Ross jako jeho pomocník. Ross pak Dwighta přiměje, aby odešel ještě před útěkem. Ned si ale nakonec útěk rozmyslí…(TV NOVA)

PŘEHRÁT EPIZODU

   

    Vztah Johnnyho Deppa a Amber Heard přešel od žhavé lásky k nenávisti. Dokument ukazuje nejpoutavější okamžiky soudního procesu s rozhovory a reportážemi z případu, který šokoval celý svět.

 

Díly seriálu Poldark 5

Poldark 5 - Osoby a herecké obsazení

Kamera: Simon Archer, Mark Waters
Hudba: Anne Dudley
Hrají: Aidan Turner, Eleanor Tomlinson, Jack Farthing, Heida Reed, Peter Sullivan, Beatie Edney, Pip Torrens, Luke Norris, Gabriella Wilde, Harry Richardson, Tom York, Ellise Chappell, Andrew Gower, Tim Dutton, Anthony Calf, Tristan Sturrock, Konstanza Firth-Radford, Oscar Novak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*