Hudson a Rex – 1.díl – Závod s časem

Přidej hodnocení

Detektiv Charlie Hudson se svým německým ovčákem Rexem se stanou svědky únosu mladé dívky v parku. Muž se ženou ji odvezou ukradenou dodávkou a Rex je pronásleduje. Únosci ji převezou do opravovaného domu na ostrově. Rexovi se tam podaří také proniknout. Policie vypátrá, že únosci jsou Amy Nunziová a Mickey Dolan. Oba pracují pro Ruperta Mankiewitze. Ten vyhledává mladé lidi v potížích, dává jim druhou šanci a brzy nad nimi získá moc. Mankiewitz sedí ve vazebním vězení kvůli případu dvojité vraždy. Hudson ho navštíví, ale Mankiewitz odmítá jakékoli informace. Pouze zdůrazní, že po slyšení u soudu vyjde na svobodu.

Policie zjistí, že unesenou je šestnáctiletá Evelyn Boonstraová, kterou vychovává otec Leo. Hudson se vydá do jejich bytu, ale Lea nezastihne. Objeví ale několik nelegálně držených zbraní, z nichž jedna chybí…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Hudson a Rex


 

Hudson a Rex - Osoby a herecké obsazení

Režie: Alison Reid, Felipe Rodriguez, John Vatcher, Sherren Lee
Scénář: Celeste Parr, Jessie Gabe, Avrum Jacobson, Simon McNabb, Paul Aitken
Kamera: Ian Vatcher, Stephen Reizes
Hudba: Gary Koftinoff
Hrají: John Reardon, Mayko Nguyen, Justin Kelly, Kevin Hanchard, Amanda Arcuri, Richard Walters, André Dae Kim, Jean-Michel Le Gal, Tamara Duarte, Raven Dauda, Craig Arnold, Sebastian Spence, Greg Hovanessian, Samora Smallwood, Shailene Garnett, Sabrina Grdevich, Chris Sandiford, Brendan Meyer, Gray Powell, Shawn Roberts, Jordan Todosey, Kristin Booth, Zara Jestadt, Anastasia Phillips, Dylan Taylor, Jonathan Goad, Tara Spencer-Nairn, Vinessa Antoine, Eric Johnson, Charlotte Hegele, Tony Nappo, Lauren Lee Smith, Emily Piggford, Al Sapienza, Paula Brancati, Aris Athanasopoulos, Zarrin Darnell-Martin, Peter Keleghan, Jessica Matten, Teresa Pavlinek, Maxim Roy, Michael Seater, Mark Gibson, Cindy Sampson, Jesse Hutch, Michelle Nolden, Asivak Koostachin, Sarah Allen, Rainbow Sun Francks, Kimberly Laferriere, Zoie Palmer, Luke Bilyk, Jim Watson, Humberly González, Lovell Adams-Gray