Hudson a Rex – 14.díl – Vražda na ledu

Přidej hodnocení

Závodní krasobruslařky Shauna a Julia Weylandovy najdou na kluzišti na stadionu svou trenérku Diane Bourkeovou probodnutou sekáčkem na led. Podle Sarah Truongové je těžké určit dobu smrti, protože Dianino tělo leželo na ledu. Stadion byl ale předchozí den zavřený. Na sekáčku je jméno údržbáře Winston Healey. Nářadí si označuje, protože si ho lidé zvykli půjčovat. Healey se zmíní, že viděl Diane, jak se hádala s krasobruslařem Merrickem Sladem, který je kromě Julie dalším adeptem na olympiádu. Na sekáčku jsou dvoje otisky.

Jedny patří Sladeovi. Přizná, že se s Diane poškorpil, podle něj se víc věnovala Shauně a Julii. Sekáček prý použil, aby si v ledu na místě svého skoku vydlabal otvor, do kterého vložil pro štěstí svou medaili. Policie medaili skutečně najde. Rex vyčenichá v batohu Shauny rukavici s Dianinou krví. Není to však její velikost. Julia o Sladeovi prohlásí, že je egoista a narcisista…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Hudson a Rex


 

Hudson a Rex - Osoby a herecké obsazení

Režie: Alison Reid, Felipe Rodriguez, John Vatcher, Sherren Lee
Scénář: Celeste Parr, Jessie Gabe, Avrum Jacobson, Simon McNabb, Paul Aitken
Kamera: Ian Vatcher, Stephen Reizes
Hudba: Gary Koftinoff
Hrají: John Reardon, Mayko Nguyen, Justin Kelly, Kevin Hanchard, Amanda Arcuri, Richard Walters, André Dae Kim, Jean-Michel Le Gal, Tamara Duarte, Raven Dauda, Craig Arnold, Sebastian Spence, Greg Hovanessian, Samora Smallwood, Shailene Garnett, Sabrina Grdevich, Chris Sandiford, Brendan Meyer, Gray Powell, Shawn Roberts, Jordan Todosey, Kristin Booth, Zara Jestadt, Anastasia Phillips, Dylan Taylor, Jonathan Goad, Tara Spencer-Nairn, Vinessa Antoine, Eric Johnson, Charlotte Hegele, Tony Nappo, Lauren Lee Smith, Emily Piggford, Al Sapienza, Paula Brancati, Aris Athanasopoulos, Zarrin Darnell-Martin, Peter Keleghan, Jessica Matten, Teresa Pavlinek, Maxim Roy, Michael Seater, Mark Gibson, Cindy Sampson, Jesse Hutch, Michelle Nolden, Asivak Koostachin, Sarah Allen, Rainbow Sun Francks, Kimberly Laferriere, Zoie Palmer, Luke Bilyk, Jim Watson, Humberly González, Lovell Adams-Gray