Hudson a Rex – 6.díl – To je vražda, myslela

Přidej hodnocení

Klient penzionu pro seniory Harold Payne najde v noci v místní lékárně mrtvého Neila Klineho. Lékárník Kline měl vrozenou vadu srdce a podle prvního ohledání dostal infarkt. V penzionu bydlí také Miranda, teta Charlieho Hudsona, milovnice detektivek, která poukazuje, že v penzionu už dřív došlo k podezřelým úmrtím. Policie zjistí, že po desáté večer vypadl signál kamery sledující interiér lékárny, nebo ji někdo vypnul. Když Payne Klineho našel, bylo v lékárně zhasnuto.

Problémy s Klinem měla ošetřovatelka Eloise Bensonová, která se stará o Bradleye Lindena trpícího pokročilým Alzheimerem. Stěžuje si, že Kline léky pro pacienty špatně dávkoval. Rex v lékárně vyčenichá zapadlou injekční stříkačku, v níž jsou zbytky kyanidu, který vyvolává infarkt…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Hudson a Rex


 

Hudson a Rex - Osoby a herecké obsazení

Režie: Alison Reid, Felipe Rodriguez, John Vatcher, Sherren Lee
Scénář: Celeste Parr, Jessie Gabe, Avrum Jacobson, Simon McNabb, Paul Aitken
Kamera: Ian Vatcher, Stephen Reizes
Hudba: Gary Koftinoff
Hrají: John Reardon, Mayko Nguyen, Justin Kelly, Kevin Hanchard, Amanda Arcuri, Richard Walters, André Dae Kim, Jean-Michel Le Gal, Tamara Duarte, Raven Dauda, Craig Arnold, Sebastian Spence, Greg Hovanessian, Samora Smallwood, Shailene Garnett, Sabrina Grdevich, Chris Sandiford, Brendan Meyer, Gray Powell, Shawn Roberts, Jordan Todosey, Kristin Booth, Zara Jestadt, Anastasia Phillips, Dylan Taylor, Jonathan Goad, Tara Spencer-Nairn, Vinessa Antoine, Eric Johnson, Charlotte Hegele, Tony Nappo, Lauren Lee Smith, Emily Piggford, Al Sapienza, Paula Brancati, Aris Athanasopoulos, Zarrin Darnell-Martin, Peter Keleghan, Jessica Matten, Teresa Pavlinek, Maxim Roy, Michael Seater, Mark Gibson, Cindy Sampson, Jesse Hutch, Michelle Nolden, Asivak Koostachin, Sarah Allen, Rainbow Sun Francks, Kimberly Laferriere, Zoie Palmer, Luke Bilyk, Jim Watson, Humberly González, Lovell Adams-Gray