Policajti z centra – 12.díl – Trofej

3/5 - (1 {hlasů})

Policajti z centra

Nadějný mladý žokej Adam Rádl způsobí po jedné bujaré oslavě autonehodu svou motorkou: srazí ze silnice opilého lesního dělníka, který se vracel z vesnické hospody. Rádl z místa nehody ujede, avšak nepodaří se mu utajit událost před svým otcem. Tomu nesmírně záleží na synově pověsti a na jeho jezdecké kariéře, a tak osobně zahladí veškeré stopy. Policie se do věci může vložit až ve chvíli, kdy je tělo pohřešovaného dělníka nalezeno. A to je až o pár týdnů později, přičemž mrtvola je v ohořelém stavu a nachází se na vzdálené nelegální skládce odpadu, kterou kdosi polil benzinem a zapálil.

Teprve v pitevně se ukáže, že oběť v době požáru ještě žila. Jde tedy o vraždu. Komisař Vlček s kolegyní Majerovou mají před sebou opět těžký úkol. Hypotéza o autonehodě a následném zahlazení stop se ukazuje jako velmi pravděpodobná; aby však mohli detektivové vypátrat pachatele, musejí napřed najít místo, kde se nehoda odehrála…(Česká televize)

 

Přehrát Policajti z centra – 12.díl – Trofej online

 

 

Díly seriálu Policajti z centra

 

Policajti z centra - Osoby a herecké obsazení

Režie: Tibor Szilvási
Scénář: Zdeněk Zapletal, David Jan Novotný
Kamera: Jiří Macháně, Dodo Šimončič, Vladimír Křepelka, Juraj Galvánek
Hudba: Pavel Vaculík
Hrají: Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Jana Janěková, Kristýna Janáčková, Lucie Hurajová, David Jan Novotný, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Čestmír Řanda, Leoš Juráček, Marcel Švidman, Jiří Knot, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Oleg Balský, Tomáš Hanák, Dušan Milko, Martin Havelka, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Matej Landl, Peter Kršák, Marek Igonda, Robin Pařík, Jan Přeučil, Ivo Kubečka, Jiří Ployhar, Rostislav Trtík, Marek Vašut, Ján Novotný, Martin Pošta, Kamil Švejda

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*