Policajti z centra – 14.díl – Bratr

3.5/5 - (2 {hlasů})

Policajti z centra

Když detektiv Vlček zatkne dva mladé překupníky drog, dojde přednímu pražskému mafiánovi Krasinovi trpělivost. Vlček mu totiž neustále šlape na paty a připravuje ho o kšefty za miliony korun. Zločinec se tedy rozhodne jednou provždy zprovodit Vlčka ze světa. Najme si na to chladnokrevného a surového ukrajinského zabijáka Viktora Širjajeva – jde o staršího bratra Gleba Širjajeva, kterého Vlček nedávno zastřelil v akci. Viktor má tudíž na Vlčkově likvidaci přinejmenším stejný zájem jako Krasin.

Při prvním pokusu s ostřelovačskou puškou však zabiják Vlčka mine a detektiv dostane policejní ochranu. Viktor jej potřebuje vylákat samotného na opuštěné místo a tak unese jeho bývalou ženu Mariku. Tím ovšem proti sobě popudí nejen Vlčka, ale i jeho kolegu Carlose, který nyní s Marikou žije…(Česká televize)

 

Přehrát Policajti z centra – 14.díl – Bratr online

 

 

Díly seriálu Policajti z centra

 

Policajti z centra - Osoby a herecké obsazení

Režie: Tibor Szilvási
Scénář: Zdeněk Zapletal, David Jan Novotný
Kamera: Jiří Macháně, Dodo Šimončič, Vladimír Křepelka, Juraj Galvánek
Hudba: Pavel Vaculík
Hrají: Filip Blažek, Roman Zach, Richard Stanke, Alois Švehlík, David Matásek, Jana Janěková, Kristýna Janáčková, Lucie Hurajová, David Jan Novotný, Jan Nemejovský, Petr Klimeš, Čestmír Řanda, Leoš Juráček, Marcel Švidman, Jiří Knot, Jakub Zdeněk, Veronika Petrová, Martin Učík, Oleg Balský, Tomáš Hanák, Dušan Milko, Martin Havelka, Dušan Jamrich, Alexander Bárta, Matej Landl, Peter Kršák, Marek Igonda, Robin Pařík, Jan Přeučil, Ivo Kubečka, Jiří Ployhar, Rostislav Trtík, Marek Vašut, Ján Novotný, Martin Pošta, Kamil Švejda

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*