Místo nahoře – 10.díl – Nehoda

3/5 - (1 {hlasů})

Místo nahoře

Paní Lukešová trpí strachem, že ji někdo ze sousedů spatří v psychiatrické léčebně. Martina dochází ke Kadlecovi na počítač, vymyslí návrh na sýrový obal, Milan žárlí. Rokyta žádá Lukeše, aby zorganizoval sobotní směnu, mají opět přijet Holanďani. Jenže ti nakonec smlouvu opět nepodepíšou a Rokyta je na pokraji zhroucení. Ale dozví se v téhle chvíli o těhotenství své ženy. To nakonec změní i jeho rozhodnutí propustit všechny dělníky – Lukeš se dvěma pomocníky mohou zůstat. Pan Veselý v DTP vybírá návrh Martiny, což poněkud zaskočilo Renatu, která s Martinou pracovala na jiném návrhu.

Lukešová se potká v nemocnici s Cihlářovou, která vychází z onkologie. Ta se vzápětí loučí s Kadlecem pod záminkou, že odjíždí na Moravu. Také Rokytovi odjíždějí do Prahy, Milan zůstane sám doma. Vilu ovšem v noci vykradou patrně Fiřtovi lidé – a Milan se v panické hrůze nezmůže ani na to, aby zavolal mobilem policii. Podpoří to jeho roztržku s otcem, neboť Rokyta přišel o všechny dokumenty týkající se lomu. Milan se stydí nejen za otce, ale už i za sebe. Loučí se s Martinou a také předčasně odjíždí do Prahy, kde má začít studovat.
Hanička už je zase na návštěvě u Rokytů – při honbě za kocourkem ji ale porazí auto a je v bezvědomí převezená do nemocnice. Lukeš s Martinou to sdělují Lukešové v nemocnici, nemenšímu zoufalství ovšem propadá i Rokytová, která se za Haniččinu nehodu cítí vinna. Obě rodiny se sejdou v nemocnici. Naštěstí se Hanička probírá z bezvědomí…(Česká televize)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

 

Díly seriálu Místo nahoře


 

Místo nahoře - Osoby a herecké obsazení

Režie: Karel Smyczek
Scénář: Marek Dobeš, Jiří Pavlovský, Štěpán Kopřiva
Kamera: Petr Polák
Hudba: Michal Pavlíček
Hrají: Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Barbora Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec, Oldřich Navrátil, Tomáš Hanák, Barbora Seidlová, Petr Rajchert, Václav Rašilov, Michael Beran, Petra Jungmanová, Michal Novotný, Jana Altmannová, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Klára Apolenářová, Claudia Vašeková, Karel Bělohradský, Josef Kubíček, Jaromír Dulava, Gabriela Hyrmanová, Jaroslav Šmíd, Jiří Wohanka, Veronika Freimanová, Ivo Novák, Eliška Kasanová, Adéla Pristášová, Filip Čapka, Martina Prášilová, Kateřina Stryková, Nela Boudová, Josef Somr, Tomáš Měcháček, Viktor Preiss, Jiří Lábus, Róbert Nižník, Marie Durnová, Simona Babčáková, Alena Neumanová, Zdeňka Sajfertová, Jiří Knot, Iveta Dušková, Milan Šimáček, Vlastimil Zavřel, Petr Varga, Magdalena Reifová, Josef Šebek, Lorna Vančurová, Arnošt Goldflam, Hanuš Bor, Markéta Coufalová, Bohumil Vávra, Viola Zinková, Martin Kolár, Marek Dobeš, Gabriela Wilhelmová, Petr Brukner, Tomáš Koutník, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Žák, Stanislav Lehký, Jiří Kodeš, Otmar Brancuzský, Michal Roneš, Jan Unger, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Miroslav Středa, Vladislav Beneš, Roman Pomajbo, Jan Hraběta, Břetislav Slováček, Michal Gulyáš, Lucie Březovská, Michal Kozelka, František Částka, Karel Dvořák, Vít Herzina, Ladislav Balous, Ondřej Pergl, Rudolf Kinský, Václav Krátký, Karel Maleček, Karolína Polatová, Václav Vojíř, František Hofman, Hana Kunertová, Markéta Tom, Markéta Vítková, Bohdana Kovářová

 

Loading

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*