Místo nahoře – 5.díl – Kozácká vodka

2/5 - (1 {hlasů})

Místo nahoře

Milan obviní svého otce z poměru s Andreou. Fiřt podpálil auto majiteli lomu Dvořákovi, aby ho donutil prodat lom Rokytovi. Od téhle akce se ovšem Rokyta distancuje stejně jako od Fiřta.
Janouch dává Kadlecovi za úkol článek o zlaté svatbě v domově důchodců. Kadlec však přitom narazí na zajímavější téma: jeden z důchodců se málem otrávil na oslavě alkoholem. Shodou okolností jde právě o tu vodku, kterou vozí jako nic netušící závozník Lukeš. Vodka je pašovaná a značně nekvalitní.
Nová Doskočilova milenka Klimetská seznamuje svého klavíristu s ředitelkou filharmonie. Doskočil skutečně dostává nabídku nastudovat sólový koncert.

Dodavatel léků pro paní Lukešovou snižuje dodávky a dává najevo, že už tuší, pro koho ty léky jsou.
Milan byl přijat na práva. Dostává za odměnu od otce jazykový kurs v Londýně. Milan by chtěl, aby Martina mohla jet s ním, Rokyta by dokonce byl ochoten to zaplatit i pro ní, ale Lukešová se zásadně postaví proti. Je už velmi nervózní z nedostatku léků.
Milan je velmi zklamaný, že s ním Martina nemůže do Anglie.
Na večírku u Lukešových dojde k trapasu – hosté by se málem napili té jedovaté vodky a Lukeš musí přiznat barvu. Klimetská shání Doskočila, ale v jeho posteli už se nachází Andrea. Chrástecký se zlobí na Lukešovou, myslí si, že si na něj stěžovala u ředitele. Jeřábek oznamuje Rokytovi, že zatkli Fiřta…(Česká televize)

PŘEHRÁT EPIZODU

 

 

Díly seriálu Místo nahoře


 

Místo nahoře - Osoby a herecké obsazení

Režie: Karel Smyczek
Scénář: Marek Dobeš, Jiří Pavlovský, Štěpán Kopřiva
Kamera: Petr Polák
Hudba: Michal Pavlíček
Hrají: Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský, Barbora Munzarová, Simona Stašová, Ljuba Krbová, Veronika Gajerová, Vilma Cibulková, Jiří Schmitzer, František Němec, Oldřich Navrátil, Tomáš Hanák, Barbora Seidlová, Petr Rajchert, Václav Rašilov, Michael Beran, Petra Jungmanová, Michal Novotný, Jana Altmannová, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Klára Apolenářová, Claudia Vašeková, Karel Bělohradský, Josef Kubíček, Jaromír Dulava, Gabriela Hyrmanová, Jaroslav Šmíd, Jiří Wohanka, Veronika Freimanová, Ivo Novák, Eliška Kasanová, Adéla Pristášová, Filip Čapka, Martina Prášilová, Kateřina Stryková, Nela Boudová, Josef Somr, Tomáš Měcháček, Viktor Preiss, Jiří Lábus, Róbert Nižník, Marie Durnová, Simona Babčáková, Alena Neumanová, Zdeňka Sajfertová, Jiří Knot, Iveta Dušková, Milan Šimáček, Vlastimil Zavřel, Petr Varga, Magdalena Reifová, Josef Šebek, Lorna Vančurová, Arnošt Goldflam, Hanuš Bor, Markéta Coufalová, Bohumil Vávra, Viola Zinková, Martin Kolár, Marek Dobeš, Gabriela Wilhelmová, Petr Brukner, Tomáš Koutník, Miroslav Šnajdr, Zdeněk Žák, Stanislav Lehký, Jiří Kodeš, Otmar Brancuzský, Michal Roneš, Jan Unger, Jiří Dvořák, Jan Šťastný, Miroslav Středa, Vladislav Beneš, Roman Pomajbo, Jan Hraběta, Břetislav Slováček, Michal Gulyáš, Lucie Březovská, Michal Kozelka, František Částka, Karel Dvořák, Vít Herzina, Ladislav Balous, Ondřej Pergl, Rudolf Kinský, Václav Krátký, Karel Maleček, Karolína Polatová, Václav Vojíř, František Hofman, Hana Kunertová, Markéta Tom, Markéta Vítková, Bohdana Kovářová

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments