Spoutaná láska – 10.díl

Přidej hodnocení

Spoutana laska

Gríša slibuje Kity, že se postará o to, aby se z jejich spárů nikdy nedostala. Pavluška Kity uklidňuje. Nesmí si slova pánů brát tak vážně, jinak se bude utápět ve smutku. Její trápení jistě brzy skončí. Cena 4800 rublů za Kity se zdá skandální nejen Alexejově matce, ale i Anně Lvovně. Kosačovi jsou přeci chudí, Alexej nemá šanci dostát své povinnosti. Petrovi Červinskému je to jedno. Je to Alexejova věc jestli ty peníze sežene. Kity se obává, že Alexejova láska k ní ani nevydrží. Lidé se mu budou kvůli tomu smát, nebo ho třeba i ponižovat. Ale ani Kity nemá na růžích ustláno. Jakov využije každou příležitost, aby ji ponížil a dal jí nějakou těžkou práci. Nejlépe takovou, kterou neumí. Pavluška se na to nemůže dívat a stěžuje si paní.

Anna Lvovna zasáhne. Jen ona sama bude rozhodovat co Kity bude dělat. Alexej nemá peníze a chce si půjčit od Nikolaje Dorošenka, ale Nikolaj si myslí, že by to dělat neměl. Alexej si zničí život. Budou vyděděnci, jejich domu se všichni vyhnou, všude si na ně budou ukazovat prstem. A nejen oni dva, ale i jeho sourozenci a matka. Jednoho dne Alexej pochopí, že Nikolaj je jeho přítel a dokázal to právě tím, že mu peníze nepůjčí. Alexejův správce Taras o všem zase informuje Lydii. Alexej neví jak sehnat peníze a tak se rozhodne znovu zajít do kasina. Jeho počínání sleduje i Nikolaj a Gríša, který se snaží Nikolajovi zalíbit, aby si náhodou Natalie nerozmyslela sňatek. Nikolaj se snaží Alexeje odradit, ale on jeho dobrým radám vůbec nenaslouchá. Alexej vsadí do hry prsten po svém dědečkovi, který dostal přímo do cara. Zpočátku se mu velmi daří, už vyhrál tři tisíce rublů, Nikolaj ho varuje, aby dál nehrál, ale Gríša ho povzbuzuje, aby sázku ještě zvýšil.Nikolaj odchází. Vztah mezi Kity a Annou Lvovnou se vylepšil. Kity slibuje, že už nebude mít žádná tajemství a vypráví jí o své lásce k Alexejovi. Anna Lvovna slibuje, že teď už bude vše v pořádku. Jak se dalo očekávat, Alexejovi se přestalo ve hře dařit a podepisuje další směnku, aby měl na vklad do hry. Bohužel prohrává. Naštěstí však s mužem, který byl přítelem jeho dědečka a kvůli tomu mu prsten vrátí a dokonce i směnku. Musí však slíbit, že už nebude hrát karty ani nic jiného. Jinak špatně skončí. Kity náhodou vyslechne rozhovor Jakova s Galjou a zjistí jakou vysokou částku musí Alexej zaplatit, aby ji vykoupil. Napíše tedy Alexejovi dopis a žádá ho, aby se jí vzdal. Nesmí se kvůli ní zničit. Alexej však nehodlá něco takového udělat. Naopak žádá o svolení, aby mohl Kity představit své matce. Gríša přemlouvá matku, aby to nedovolila, ale Anna Lvovna ji pustí. Kity se setkání bojí, ale Pavluška jí dodává odvahy a odvahu jí dodává i Alexej. Popisuje svou matku jako laskavou a skromnou ženu. Všimne si však také, že Gríša se ke Kity chová poněkud podezřele. Neobtěžuje ji snad? Kity todpoví vyhýbavě, ale Alexej se nemýlil. Gríšovi se vůbec nelíbí, že u Kity nemůže dosáhnout svého. Odmítla ho i přes vidinu svobody. Kity dorazila do sídla Kosačových a Alexejova matka se chce seznámit, ale Kity z nervového vypětí omdlí…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Spoutaná láska


 

Spoutaná láska - Osoby a herecké obsazení

Režie: Felix Gerčikov, Maxim Litvinov
Scénář: Viktorija Adžavi, Světlana Civinskaja, Valentina Ševjachova, Emin Bekir-Zade, Irina Pimenova, Albina Ilčenko
Kamera: Alexej Lamach
Hrají: Jekatěrina Kovalčuk, Michail Gavrilov, Alexej Jarovenko, Stanislav Boklan, Julija Aug, Maxim Radugin, Olga Sumska, Alina Kovalenko, Mark Drobot, Olesja Žurakovskaja, Ksenia Mišina, Natalka Denisenko, Natalija Vasko, Viktor Babak, Darja Legejda, Fatima Gorbenko, Sergej Děňga, Alexandra Kirejeva, Ruslana Pysanka, Georgij Leščenko, Danila Ševčenko, Taťjana Ignaškina, Valentin Tomusjak, Boris Georgijevskij, Georgij Povolockij, Grigorij Bokovenko, Vjačeslav Šechovcov, Lev Somov, Konstantin Okťabrskij, Polina Aug, Igor Gnězdilov, Jevgenij Lebedin, Oksana Voronina, Vladimir Mašuk, Marija Trepikova, Irina Tamim, Vladimir Gončarov, Taras Cimbaljuk, Anna Sagajdačnaja, Slava Krasovska, Oleg Venger, Dmitrij Oskin, Olena Chochlatkina, Alexandr Pečerica

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments