Spoutaná láska – 14.díl – Zrada

4/5 - (1 {hlasů})

Alexej to i přes vzkaz, který mu údajně Kity poslala, nevzdává. Zajde se poradit se svým přítelem Nikolajem a dozví se, že za vším jeho neštěstím stojí Lydie, které měl údajně Alexej udělat nějaký neslušný návrh. Nikolaj se to dozvěděl od svého otce Alexandra Dorošenka, ale podrobnosti nezná, Anna Lvovna prý dala Lydii slovo, že si to nechá pro sebe. Alexej Nikolajovi vysvětluje, že to Lydie dala neslušný návrh Alexejovi, chtěla si ho koupit a když odmítl, pomstila se, a ještě to jistě namluvili i Kity, která má pak nechala ten vzkaz, že je konec. Nikolaj Alexeje trochu krotí a nabízí svou pomoc. Přemluví svou sestru Natalii, aby zařídila setkání Kity a Alexeje, aby si mohli všechno vysvětlit z očí do očí.

Natalie požádá Annu Lvovnu, aby s ní Kity směla jet do obchodu s krajkami a dostane souhlas. Kity se nechce, ale Natalie jí poví pravý důvod jejich výletu. Bohužel za dveřmi opět slídí Galja a hned to prozradí Gríšovi, který se k Natalii a Kity vnutí do kočáru. Pavluška Galju varuje. Jestli nepřestane Gríšovi donášet, poví Petru Červinskému, že krade jídlo pro Jakova, který to prodává ho hostinskému. Gríša dělá vše pro to, aby se Kity s Alexejem neměla šanci vidět, ale podaří se mu přes Nataliina kočího Kity předat lístek se vzkazem, že o půlnoci přijde pod její okno. Gríša zase něco tuší, a tak nařizuje Galje, aby Kity v noci hlídala. Nikolaj navíc sepsal za Alexeje stížnost adresovanou místnímu urozenému shromáždění, že Petr Červinský nedodržel dohodu, kterou s Alexejem měli. Je si jistý, že po projednání ve shromáždění bude muset Červinský své slovo dodržet. Sofie Kosačová však razantně protestuje proti tomu, aby Červinského dali k soudu. Dokonce vyhrožuje sebevraždou. Kity čeká na Alexeje, když na její okno zaklepe Nazar a přinese jí květiny a žádá ji o ruku, ale Kity odmítá. Nazar si Alexeje všimne a pošle ho do stodoly s tím, že tam za ním Kity pošle. Pomůže jí vylézt, zatímco za dveřmi poslouchá Galja. Přesto se Kity a Alexej setkají a Kity potvrdí, že mu věří, ale bohužel Anna Lvovna je pevně přesvědčená, že měl v úmyslu Kity zničit. Poví mu také o osudu svých rodičů, a protože je její otec trestanec, je mezi ní a Alexejem ještě větší rozdíl. Alexej nevěří, že by se její otec něčím provinil. Zrovna když si povídají o své lásce, přistihne je ve stodole Gríša s Annou Lvovnou…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Spoutaná láska


 

Spoutaná láska - Osoby a herecké obsazení

Režie: Felix Gerčikov, Maxim Litvinov
Scénář: Viktorija Adžavi, Světlana Civinskaja, Valentina Ševjachova, Emin Bekir-Zade, Irina Pimenova, Albina Ilčenko
Kamera: Alexej Lamach
Hrají: Jekatěrina Kovalčuk, Michail Gavrilov, Alexej Jarovenko, Stanislav Boklan, Julija Aug, Maxim Radugin, Olga Sumska, Alina Kovalenko, Mark Drobot, Olesja Žurakovskaja, Ksenia Mišina, Natalka Denisenko, Natalija Vasko, Viktor Babak, Darja Legejda, Fatima Gorbenko, Sergej Děňga, Alexandra Kirejeva, Ruslana Pysanka, Georgij Leščenko, Danila Ševčenko, Taťjana Ignaškina, Valentin Tomusjak, Boris Georgijevskij, Georgij Povolockij, Grigorij Bokovenko, Vjačeslav Šechovcov, Lev Somov, Konstantin Okťabrskij, Polina Aug, Igor Gnězdilov, Jevgenij Lebedin, Oksana Voronina, Vladimir Mašuk, Marija Trepikova, Irina Tamim, Vladimir Gončarov, Taras Cimbaljuk, Anna Sagajdačnaja, Slava Krasovska, Oleg Venger, Dmitrij Oskin, Olena Chochlatkina, Alexandr Pečerica

 

Loading

Jeden komentář k “Spoutaná láska – 14.díl – Zrada”

  1. Je to nádherný film chcela by som vedieť koľko častí má III.séria neviem sa dočkať ako to skončí ďakujem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*