Spoutaná láska – 13.díl – Dopis

4.7/5 - (3 {hlasů})

Spoutana laska

K Červinským přijíždí Alexej, aby Petru Červinskému předal peníze za Kity a těsně před podpisem smlouvy zasáhne Anna Lvovna se slovy, že dohoda se ruší. Kity už není na prodej a žádá Alexeje, aby odešel z jejich domu a už se nikdy nevracel. Prý ví, jaké nekalé úmysly s Kity má. Alexej se brání, to jsou pomluvy. Petr Červinský chce po manželce vysvětlení a silně pochybuje, že to, co mu Anna Lvovna říká, může být pravda. Tak drahou hračku nikdo nevyhodí, je to podle něj jako chovat čistokrevné koně. Navíc Kity formálně patří Petrovi.

Anna Lvovna to však nevzdává. Připomíná mu, že dům, ve kterém žijí patří jí a nikdy Petrovi nedovolí, aby jí Kity vzal. Kity je zoufalá a prosí Annu Lvovnu na kolenou, aby Alexejovi dovolila, aby se vrátil, ale Anna Lvovna je neústupná. Dělá to všechno pro Kitino dobro. Z poznámky, kterou Gríša pronesl Kity došlo, že za tu situaci vděčí právě jemu. Gríša jí však tvrdí, že si z ní chtěl Alexej udělat jen milenku. Kity nevěří a vmete mu do obličeje, že to přeci s ní chtěl udělat on sám. Navíc je zasnoubený, znamená to, že si své snoubenky Natálie neváží? Pavluška Kity uklidňuje. Nevěří, že by Anna Lvovna jen tak z ničeho nic změnila rozhodnutí. Asi se o Alexejovi dozvěděla něco, co změnilo její názor. Kity později Annu Lvovnu prosí, aby dovolila Alexejovi říct alespoň pár slov na svou obranu, ale Anna Lvovna je neoblomná. Kity nesmí ani opustit panství a pokud zákaz poruší, bude ji držet pod zámkem. Alexejova matka syna povzbuzuje. Pravda je na jeho straně a musí za ní bojovat. Petr Červinský dostane dopis od herečky Larisy, která je nespokojená s tím, že jí nevěnuje dost pozornosti. Když se za ní Petr chystá, Anna Lvovna ho žádá, aby se nestal terčem pomluv. Ona si cenní jména jejich rodiny nade vše a varuje ho, že by mohla změnit závěť. Když se Kity s Pavluškou baví o své situaci, Pavluška ji ujišťuje, že ji Anna Lvovna má ráda a asi jen odčiňuje svůj hřích. To Kity zaujme a chce vysvětlení. Pavluška jí poví, že Anna Lvovna poslala Kitina otce Stěpana na Sibiř, protože zbil jejího manžela a nedovolila, aby se oženil s Kitinou matkou Solominou, která už byla těhotná. Rodina se Solominy zřekla, nechtěli zneuctěnou dceru. Pak porodila Kity a zemřela. Takže nabýt Anny Lvovny, nebyla by Kity sirotek. Kity neví, jak se k tomu má postavit. Přestože Anna Lvovna Petra varovala, neposlechl a vyrazil za Larisou a aby toho nebylo málo, jejich známí ho viděli, jak se s Larisou líbá v kočáře. Slíbili si, že si to nechají pro sebe, aby se to Anna Lvovna nedozvěděla. Kity se snaží poslat Alexejovi dopis. Pavluška odmítá, ale Nazar slíbí, že dopis doručí a v noci se za ním vydá. Alexej se mezitím rozhodl jet do sídla Červinských a tak se potkají na cestě. Nazar si dopis plný láskyplného vyznání přečte a Alexejovi jen vyřídí, že Kity si myslí, že Bůh nechce, aby byli spolu a prosí ho, aby ji nevyhledával, nepsal jí a přeje mu štěstí. Alexej je z toho úplně v šoku. Nazar cestou zpět do sídla Červinských dopis roztrhá a zahodí…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Spoutaná láska


 

Spoutaná láska - Osoby a herecké obsazení

Režie: Felix Gerčikov, Maxim Litvinov
Scénář: Viktorija Adžavi, Světlana Civinskaja, Valentina Ševjachova, Emin Bekir-Zade, Irina Pimenova, Albina Ilčenko
Kamera: Alexej Lamach
Hrají: Jekatěrina Kovalčuk, Michail Gavrilov, Alexej Jarovenko, Stanislav Boklan, Julija Aug, Maxim Radugin, Olga Sumska, Alina Kovalenko, Mark Drobot, Olesja Žurakovskaja, Ksenia Mišina, Natalka Denisenko, Natalija Vasko, Viktor Babak, Darja Legejda, Fatima Gorbenko, Sergej Děňga, Alexandra Kirejeva, Ruslana Pysanka, Georgij Leščenko, Danila Ševčenko, Taťjana Ignaškina, Valentin Tomusjak, Boris Georgijevskij, Georgij Povolockij, Grigorij Bokovenko, Vjačeslav Šechovcov, Lev Somov, Konstantin Okťabrskij, Polina Aug, Igor Gnězdilov, Jevgenij Lebedin, Oksana Voronina, Vladimir Mašuk, Marija Trepikova, Irina Tamim, Vladimir Gončarov, Taras Cimbaljuk, Anna Sagajdačnaja, Slava Krasovska, Oleg Venger, Dmitrij Oskin, Olena Chochlatkina, Alexandr Pečerica

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments