Spoutaná láska – 4.díl – Hodinky

Přidej hodnocení

Spoutana laska

Jegor chce za své mlčení Kity. Jegor si ji prohlíží jako koně na trhu a je spokojený s tím, co vidí. Kity se cítí velmi ponížená. Gríša Jegorovi poví, že Kity není na prodej. Je to společnice jeho matky. Jegor tedy chce lepší nabídku, ale ne na splátky. Gríša mu věnuje své švýcarské hodinky, dárek od otce, které, jak sám tvrdí, stojí více než nevolnice. Zdá se, že se s Jegorem dohodl. Nazara konečně pustili ze sklepa a může zase pracovat v kovárně. Alexej se pustil do práce. Ze všeho nejdřív musí najít způsob, jak se jeho rodina může dostat z nepříjemné finanční situace. Řeší s matkou také svůj náhlý cit k neznámé dívce, kterou považuje za svůj osud.

A i když se večer má zastavit na návštěvu Lydie, hodlá zase jít ke starému mlýnu, aby čekal na svou neznámou. Matka z toho není vůbec nadšená. Kity na Alexeje také myslí, ale také řeší své ponížení. Je jen pouhá věc, kterou mohou kdykoliv prodat nebo vyměnit. Chce se zase setkat s Alexejem, aby se mu omluvila za své chování. Pavluša ji od toho zrazuje. Kity však nemá kolem sebe jen samé hodné nevolníky. Galja na ni hodně žárlí a dělá jí to nejhorší. Vadí jí, že Nazarovi se líbí a nabízí se mu sama. Správce Jakov si toho všimne a žádá ji, aby se od něj držela dál. Dokonce ji uhodí. Kity si vyprosila na večer volno, aby se mohla sejít s Alexejem. Pavluša se zlobí. Znovu jí opakuje, že si má najít sobě rovného muže. Třeba Nazara. Kity nemá zájem. Gríšovi vadí, jak se otec chová k matce. Udělal z ní poustevnici a sám si dělá co se mu líbí. Zajistil na večer lístky do divadla, ale otec odmítá. Hodlá večer hrát karty. Až když Anna Pavlovna řekne, že v divadle bude i Alexandr Vasilijevič s Natálií. A tak Petro tedy souhlasí. Gríša vykládá Kity, že musel dát Jegorovi své hodinky od otce, aby ji ochránil.Za to by se mu Kity měla odvděčit, ale Kity odmítá. Navíc spěchá s Pavlušou do vesnice. Gríša pověří Jakova, aby Kity nějak zabránil v odchodu. Musí zůstat doma. Alexej na ni čeká marně. Někdo ho však u starého mlýna spatří. Pavluša dostane dopis od otce Kity Stěpana. Vychází najevo, že Anna Lvovna ho poslala na Sibiř a když Kitina matka Solomia umírala po porodu Kity, omluvila se jí za to a slíbila, že Kity vychová jako vlastní dceru. Stěpan, který je v exilu, netuší, že jeho žena Solomia zemřela, ani že má dceru. Kity a Alexej se schůzky nedočkali. Gríša odešel z divadla dřív, aby se Kity zmocnil…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Spoutaná láska


 

Spoutaná láska - Osoby a herecké obsazení

Režie: Felix Gerčikov, Maxim Litvinov
Scénář: Viktorija Adžavi, Světlana Civinskaja, Valentina Ševjachova, Emin Bekir-Zade, Irina Pimenova, Albina Ilčenko
Kamera: Alexej Lamach
Hrají: Jekatěrina Kovalčuk, Michail Gavrilov, Alexej Jarovenko, Stanislav Boklan, Julija Aug, Maxim Radugin, Olga Sumska, Alina Kovalenko, Mark Drobot, Olesja Žurakovskaja, Ksenia Mišina, Natalka Denisenko, Natalija Vasko, Viktor Babak, Darja Legejda, Fatima Gorbenko, Sergej Děňga, Alexandra Kirejeva, Ruslana Pysanka, Georgij Leščenko, Danila Ševčenko, Taťjana Ignaškina, Valentin Tomusjak, Boris Georgijevskij, Georgij Povolockij, Grigorij Bokovenko, Vjačeslav Šechovcov, Lev Somov, Konstantin Okťabrskij, Polina Aug, Igor Gnězdilov, Jevgenij Lebedin, Oksana Voronina, Vladimir Mašuk, Marija Trepikova, Irina Tamim, Vladimir Gončarov, Taras Cimbaljuk, Anna Sagajdačnaja, Slava Krasovska, Oleg Venger, Dmitrij Oskin, Olena Chochlatkina, Alexandr Pečerica

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments