Spoutaná láska – 9.díl – Směnka

Přidej hodnocení

Spoutana laska

Petr Červinský souhlasí s tím, aby se Alexej oženil s Kity, ale musí si ji od Červinského koupit. A cena bude vysoká. Alexej podepíše směnku a zavazuje se, že vykoupí Kity za libovolnou cenu, kterou si Červinský stanoví. Anna Lvovna to považuje za podlost manžela, ten však uvažuje jinak. Je pro něj jen věc, kterou nehodlá prodat lacino a hned s Jakovem začnou sčítat náklady, které s ní za celý život měl. Tato zpráva urazí Lydii. Alexej dal přednost služce před šlechtičnou. Je to skandál. Později požádá Natalii, aby Kity pozvala k sobě a představila je. Je velmi zvědavá na ženu, které dal přednost Alexej před ní.

Galja to rozebírá s ostatními služkami a na rozdíl od nich nevidí budoucnost Kity a Alexeje tak růžově. Anna Lvovna to bere jako nevděk ze strany Kity a už ji nechce vidět a žádá Jakova, aby pro Kity našel nějakou práci, aby Kity neměla čas na další nesmysly. To si Jakov vychutná a Galja z toho má velkou radost. Alexejova matka je z té zprávy zděšená a odmítá souhlasit s prodejem pozemku, aby získali peníze na Kityno vykoupení. Alexej nemyslel vůbec na reputaci jejich rodiny. O ruku jejich sestry po takovém skandálu nepožádá jediný slušný člověk a je si jistá, že Červinský na Alexeje chystá podvod. Gríša si myslí, že o osudu Kity by měla rozhodnout matka, ne otec. Kity přeci patří jí. Anna Lvovna souhlasí. Gríša do matky stále mluví. Přeci nemůže Kity pustit, ale Anna Lvovna si myslí, že Alexej by pro Kity byl dobrá partie, nemůžou ji přeci provdat za rolníka. Když pro Kity přijde pozvání od Natalie, nabídne se Gríša, že vezme Kity s sebou. Lydie se ke Kity chová jeko ke služebné, aby ji ponížila, ale Gríša zasáhne. Nenechá Kity uklízet z podlahy hrnek, který Lydie schválně rozbila. Natalie se na Lydii velmi zlobí. Lydie jí slíbila, že se Kity nebude mstít. Lydie se s Natalii pohádá a odjíždí. Petr Červinský už má cenu, za kterou Kity prodá. Chce za ni 4800 rublů. To je pro Alexeje astronomická částka, ale nehodlá o ceně za svou milou vyjednávat a souhlasí. Gríša cestou domů Kity sděluje, že ho mrzí, co se stalo, ale přesto dostala Kity cennou lekci. Pod ochranou Anny Lvovny byla v bezpečí a teď už ví, co ji čeká, jakmile o tu ochranu přijde. Nikdy se jim nebude rovnat, je jen nevolnice. Jen věc svých pánů a on sám se už postará o to, aby nikdy neodešla…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Spoutaná láska


 

Spoutaná láska - Osoby a herecké obsazení

Režie: Felix Gerčikov, Maxim Litvinov
Scénář: Viktorija Adžavi, Světlana Civinskaja, Valentina Ševjachova, Emin Bekir-Zade, Irina Pimenova, Albina Ilčenko
Kamera: Alexej Lamach
Hrají: Jekatěrina Kovalčuk, Michail Gavrilov, Alexej Jarovenko, Stanislav Boklan, Julija Aug, Maxim Radugin, Olga Sumska, Alina Kovalenko, Mark Drobot, Olesja Žurakovskaja, Ksenia Mišina, Natalka Denisenko, Natalija Vasko, Viktor Babak, Darja Legejda, Fatima Gorbenko, Sergej Děňga, Alexandra Kirejeva, Ruslana Pysanka, Georgij Leščenko, Danila Ševčenko, Taťjana Ignaškina, Valentin Tomusjak, Boris Georgijevskij, Georgij Povolockij, Grigorij Bokovenko, Vjačeslav Šechovcov, Lev Somov, Konstantin Okťabrskij, Polina Aug, Igor Gnězdilov, Jevgenij Lebedin, Oksana Voronina, Vladimir Mašuk, Marija Trepikova, Irina Tamim, Vladimir Gončarov, Taras Cimbaljuk, Anna Sagajdačnaja, Slava Krasovska, Oleg Venger, Dmitrij Oskin, Olena Chochlatkina, Alexandr Pečerica

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments