Spoutaná láska – 12.díl – Intriky

Přidej hodnocení

Spoutana laska

Alexej odjel do Kyjeva. Cestou se zastavil za Kity, aby se rozloučil a požádal Kity, aby čekala. Má plán a jistě dobře dopadne. Kity je nervózní.
Je to už týden, co odjel a nemá o něm žádnou zprávu. Galja z toho má velkou radost. I Nazar si myslí, že pán Kity nic dobrého nepřinese.
Alexej jel za mužem jménem Žadan, který se z nevolníka stal svobodným a bohatým mužem, který údajně občas pomáhá ostatním. Alexej doufá, že by mu mohl pomoci.
Žadan je na stavbě svého cukrovaru a Alexej se zapojí do záchrany neslyšícího muže. U společného oběda pak Alexej nabízí svou cukrovou řepu.
Potřeboval by však zálohu. Žadan chce vědět, co Alexeje k tomu vede.

Když mu Alexej poví o Kity, Žadan zprvu nevěří, ale nakonec souhlasí, že mu peníze půjčí. Jejich rozhovor vyslechne jeden z dělníků, který o tom poví svému zadluženému bratrovi. Žadan k Alexejovu překvapení předává celých 10 tisíc rublů.

Polovinu částky za řepu, aby Alexej mohl, kromě vykoupení Kity, také uspořádat svatbu. V noci, když spokojeně spí, mu muž ze stavby peníze ukradne. Alexej ho dostihne a peníze si vezme zpět, ale nejsou všechny. Zbytek má bratr zloděje.

Nikolaj se trápí kvůli své lásce k vdané Jeleně, která s největší pravděpodobností čeká jeho dítě a Natalie si všimne, že není ve své kůži a Nikolaj se nakonec sestře svěří. Lydie Alexejovo odmítnutí nebere jako ne a znovu zajde za jeho matkou, aby jí připomněla, že na jejího syna je ochotná počkat.

Je si jistá, že Alexejova láska ke Kity je jen poblouznění, které brzy přejde. Petr Červinský má radost. Alexej mu z Kyjeva poslal pohlednici a žádá ho, aby připravil smlouvu na vykoupení Kity. Brzy přijede a svou nevěstu si odvede.

Gríša se znovu snaží otci vnuknout myšlenku, aby Kity neprodával. Kvůli Anně Lvovně, která k ní velmi přilnula. Petr Červinský něco takového odmítá a jede k notáři. Kity se o tom dozví od Pavlušky a má ohromnou radost.

Ne tak závistivá Galja nebo Gríša s Lydií, která nesnese pomyšlení, že by jí nevolnice Kity měla být v budoucnu rovna a okamžitě má nápad jak tomu zabránit. Petr Červinský slyší na peníze a bohatá Lydie za Kity nabízí místo Alexejových 4 800 rublů rovných 6 tisíc.

Jenže Červinský už dal slovo a i když jsou to pěkné peníze, jeho pověst je důležitější a nemá o tento obchod zájem. Lydie to nevzdává. Společně s Gríšou jedou za Annou Lvovnou a Alexeje jí popíše jako muže, který zneužil toho, že do něj byla Lydie zamilovaná a pak ji odkopnul.

Když později prohrál v kartách přijel prý za ní, aby se s ní dohodl na tom, že se s Lydií ožení a ona mu dá peníze na vykoupení Kity, kterou si Alexej ponechá jako milenku. Anna Lvovna je zděšená a slibuje, že Alexej Kosač do jejího domu nevstoupí.

Do toho přijíždí Alexej, aby Petru Červinskému předal peníze za Kity a těsně před podpisem smlouvy zasáhne Anna Lvovna se slovy, že dohoda se ruší. Kity už není na prodej a žádá Alexeje, aby odešel z jejich domu a už se nikdy nevracel…(TV Prima)

 

 

Díly seriálu Spoutaná láska


 

Spoutaná láska - Osoby a herecké obsazení

Režie: Felix Gerčikov, Maxim Litvinov
Scénář: Viktorija Adžavi, Světlana Civinskaja, Valentina Ševjachova, Emin Bekir-Zade, Irina Pimenova, Albina Ilčenko
Kamera: Alexej Lamach
Hrají: Jekatěrina Kovalčuk, Michail Gavrilov, Alexej Jarovenko, Stanislav Boklan, Julija Aug, Maxim Radugin, Olga Sumska, Alina Kovalenko, Mark Drobot, Olesja Žurakovskaja, Ksenia Mišina, Natalka Denisenko, Natalija Vasko, Viktor Babak, Darja Legejda, Fatima Gorbenko, Sergej Děňga, Alexandra Kirejeva, Ruslana Pysanka, Georgij Leščenko, Danila Ševčenko, Taťjana Ignaškina, Valentin Tomusjak, Boris Georgijevskij, Georgij Povolockij, Grigorij Bokovenko, Vjačeslav Šechovcov, Lev Somov, Konstantin Okťabrskij, Polina Aug, Igor Gnězdilov, Jevgenij Lebedin, Oksana Voronina, Vladimir Mašuk, Marija Trepikova, Irina Tamim, Vladimir Gončarov, Taras Cimbaljuk, Anna Sagajdačnaja, Slava Krasovska, Oleg Venger, Dmitrij Oskin, Olena Chochlatkina, Alexandr Pečerica

 

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments