Versailles 2 – 9.díl – Sedmero stínů

Přidej hodnocení

Versailles

Montespan požádá otce Etienna, aby jí pomohl získat zpět lásku Ludvíka. On byl zavržen církví, a tak žije v lese. Jako oběť hodlá zabít novorozence, kterého vzal od prostitutky v Paříži s příslibem, že jako ostatní děti ho dá do útulku svaté Jenovéfy. Montespan musí získat pár kapek králova potu, a tak sebere jeho košili, a když zjistí, že ji jedna dáma sleduje, tak ji uškrtí. Ludvíkovo vojsko pozabíjí nevinné lidi ve Falcku, které poté spojí síly s Nizozemím. Liselotte je nešťastná, protože zde žijí její příbuzní a přátelé.

Filip nazve Ludvíka vrahem, přestože vojáci vraždili bez jeho vědomí. Ludvík se snaží modlit, aby získal zpět přízeň boha. Pobožná Scarron mu dodává odvahu a radí mu, až se do ní Ludvík zakouká. V zemi jsou nalezeny ostatky malých dětí, Fabien zjistí, že útulek svaté Jenovéfy neexistuje a je nutné otce Etienna zastavit. Montespan se zúčastní rituálu, při kterém má být obětován novorozenec. Během rituálu dovnitř vtrhne Fabien s dalšími muži a Etienna zatknou. Montespan se podaří uniknout. Filip získává důvěru Thomase, Rytíř na něho žárlí, a tak se chce zastřelit, což Filipa jen rozčílí. Filip dá Thomasovi klamavé informace, při jejich předávání ho žárlivý Rytíř sleduje. Thomas ho zmlátí a pak ho místní lidé okradou. Ludvík v knize otce Etienna pozná vyobrazení labyrintu, které jednou v noci nakreslil vlastní krví, a které bylo na kartě kartářky Agáty. Otec Etienne přizná Fabienovi, že to on zavraždil Claudine, tak ho Fabien zabije…(TV PRIMA)

 PŘEHRÁT EPIZODU

 

Díly seriálu Versailles 2

Versailles 2 - Osoby a herecké obsazení

Režie: Thomas Vincent, Mike Barker, Louis Choquette
Scénář: Andrew Bampfield, David Wolstencroft
Kamera: Michel Amathieu
Hudba: Michel Corriveau, Noia
Hrají: George Blagden, Alexander Vlahos, Tygh Runyan, Stuart Bowman, Anna Brewster, Geoffrey Bateman, Lizzie Brocheré, Suzanne Clément, Steve Cumyn, Harry Hadden-Paton, Maddison Jaizani, Elisa Lasowski, Alexis Michalik, Mark Rendall, Greta Scacchi, Noémie Schmidt, Joe Sheridan, Pip Torrens, Cédric Vallet, George Webster, Evan Williams, Catherine Walker, Calum MacPherson, Audrey Quoturi, Ned Dennehy, Sabrina Bartlett, Phareelle Onoyan, Camille Rutherford, Fabien Hagège, Nathan Willcocks, Ace Bhatti, Lilly-Fleur Pointeaux, Paul Spera, Diana Stewart, Hannah Arterton, Antoine Blanquefort, Charles Martins, Crystal Shepherd-Cross

Loading

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments